החברה החרדית וחברות העבודה – מהי מערכת היחסים?

החברה החרדית וחברות העבודה לא תמיד חופפות • יהודה אדלר פגש את זאב סקלר, מנכ"ל חברת 'תלם', העוסקת באסטרטגיה מחקר וביצוע של שילוב חרדים באקדמיה, במקומות עבודה והכשרות מקצועיות – ושאל אותו על התחום, על הענף ואיך מתרגמים את העיסוק בנושא שילוב החרדים בעבודה למה שעבורו הולכים לעבודה – כסף • ויש עוד כמה נושאים מרתקים על הפרק, האזינו

פודקאסט - יהודה אדלר

בפרק הזה בסדרת הפודקאסטים נפגשתי עם זאב סקלר – מנכ"ל חברת 'תלם', העוסקת באסטרטגיה מחקר וביצוע של שילוב חרדים באקדמיה, במקומות עבודה והכשרות מקצועיות.

250/200 סייד בר + קובייה

את ההמלצה לראיין את זאבי, קיבלתי מרוני גפני, המנהל החדש והמדהים של מרכז אחים ליזמות עסקית, שגם נותן את הבית החם לאולפן ההקלטות הנייד שלנו.

במהלך הפרק נגענו במגוון נושאים, כמו: הנושא הבוער של שילוב חברתי – שאמנם מגוון של עמותות ומכרזי ממשלה מתעסקים בו, אבל הנה מגיעה חברה ומצהירה בריש גלי: אנחנו הולכים לעשות כסף מהנושא!

אז זהו, הלכתי לברר איך הדבר הזה התקבל בציבור? מי הקהל יעד של חברה כזאת? איך בכלל מגיעים אליו? מה יקרה ביום שאחרי – שבו כל החרדים שיכולים להשתלב בשוק התעסוקה והעבודה אכן ישתלבו בו? ומה קרה כאשר פנו אליהם לעזור בפרויקט של שילוב החברה הערבית?

נגענו גם בנושאים אישיים: על החברה שהוא הקים ביחד עם אשתו מכספי פיטורין שהיא קיבלה; מה הסוד שמאפשר לנהל שני עסקים במקביל; ואפילו את השאלה האישית פלוס: איך זה להיות שותף עם אשתך?

האזינו עכשיו לפודקאסט המלא, בעריכת יהודה אדלר – שבין עבודת קריאייטיב אחת לשניה מקציב את זמנו למפגש 'על כוס קפה' עם אנשי העסקים המתארחים בפודקאסט של 'ביזנעס'.

רוצים לדבר עם יהודה אדלר? יש לכם מרואיין מעניין שיהודה חייב לשבת איתו על כוס קפה? שלחו לו הודעה: [email protected]

Inner 620/130

כתיבת תגובה