קרוסאובר חדש בישראל: Qx30 פרימיום

עם מערכת התרעה מפני סטייה מנתיב, התנגשות חזיתית, שטח מת, בקרת שיוט אדפטיבית, אורות אדפטיביים, מצלמות היקפיות 360+, זיהוי עצמים נעים ומערכת עזר לבלימת חירום ולחניה משיקה קרסו מוטורס את הקרוסאובר החדש • וכמה הוא יעלה לכם?

אינפינטי בישראל, המיובאת בידי קרסו מוטורס, הודיעה היום כי היא משיקה את הקרוסאובר החדש של חברת היוקרה (שהיא מותג היוקרה של ניסאן): QX30 הקרוסאובר החדש.

ה-QX30 משווקת בישראל עם מערכת הנעה כפולה, מנוע 2.0 טורבו בנזין המפיק 211 כ"ס, 7 הילוכים AWD.

הג'יפון מגיע לישראל ברמת גימור מאובזרת במיוחד: ה- LUXE TECH.

האבזור כולל בין היתר: מערכת התרעה מפני סטייה מנתיב (LDW), מערכת התרעה מפני התנגשות חזיתית (FCW), מערכת להתראה ב "שטח מת" (BSW), בקרת שיוט אדפטיבית (ICC), אורות אדפטיביים (AHB), מצלמות היקפיות 360+ מערכת לזיהוי עצמים נעים (MOD), מערכת עזר לבלימת חירום (FEB) ומערכת עזר לחניה (IPS).

הדגם החדש מגיע גם עם אבזור מלא הכולל: מפתח חכם הכולל driver's seat position memory, כיוון מושבים חשמלי למושבים קדמיים, חימום מושבים קדמיים, מושבי עור נאפה, בקרת אקלים מפוצלת, תאורת אוירה, חיישני גשם, גלגלי אלומיניום 18 וגג פנורמי.

בנוסף ייהנו הנהגים ממערכת שמע BOSE מתקדמת הכוללת 10 רמקולים.

לרגל ההשקה מציעה אינפיניטי מספר יחידות מוגבל והרוכשים הראשונים ייהנו גם מחבילת אבזור CAFÉ- TECH הכוללת: מושבי עור נאפה בצבע קפה ייחודי, מראות כסופות ודיפוני עץ תואמים ללא תוספת מחיר.

"השקת הדגם החדש הינה חלק מאסטרטגיית הגדלת ליין הדגמים וכניסה לסגמנטים חדשים של היצרן והיא יוצרת סטנדרט אבזור חדש בסגמנט,, מסר מנהל חטיבת אינפיניטי בישראל. וכמה זה יעלה לכם? על פי החברה העלות לצרכן: 259,000 ₪.

כתיבת תגובה