החום מעיק? כל מה שחשוב לדעת רגע אחרי שרוכשים מזגן

החום המתיש לא מותיר ברירה אלא להפעיל את המזגן ברוב שעות היממה. אבל יש כאלה שנזכרו באיחור לרכוש מזגן חדש. עבורם מגישה ‘קרן בני הישיבות’ שורה של טיפים חשובים ונחוצים

מתקין של קרן בני הישיבות. אילוסטרציה: יח"צ

כדאי שתדעו שלהתקנת מזגן יש משמעות גדולה להמשך תפוקתו ולאיכותו כמו גם השלכה ישירה על אורך חייו. הנה מספר נקודות חשובות שכדאי לקחת בחשבון עוד טרם ההתקנה. באדיבות מתקיני המזגנים של ‘קרן בני הישיבות’ אנחנו מגישים לכם את הטיפים החשובים ביותר בתחום.

■ בקשו מהמתקין צינור גז מזגנים העשוי מחומר איכותי. מה שיוריד רמת הבלאי של המוצר ויחזיק לאורך שנים רבות לעיתים גם עשרות שנים ברצף. זאת בניגוד לשאר הצנרות הקיימות בשוק כמו אלומיניום פשוט, שבמקרים רבים מתבלים או נפגעים מחום השמש, מה שפוגע באיכות הקירור והחימום של המזגן וגורר ביקורי טכנאים.

jerusalem-box

מדובר בתקלה שחוזרת על עצמה ועלול לעבור זמן רב עד שעולים על הבעיה. ההמלצה היא להשתמש בצנרת נחושת, הצנרת האיכותית ביותר בשוק המזגנים. תקן זה מבטיח כי הסיכוי לדליפות גז יפחת בצורה משמעותית.

■ לפני ההתקנה וודאו והתייעצו היטב עם המתקין היכן נכון למקם את המזגן בבית או במשרד. חוות דעת מקצועית של מתקין מקצועי ומוסמך תביא לניצול מרבי ולתפוקה מקסימאלית של המזגן. המיקום קובע את פיזור האוויר לחלל החדרים והמעברים בבית.

■ רכשתם מספר מזגנים? יש לכל מזגן משמעות וחשוב לנצל בחוכמה כל מזגן והעוצמה המקסימאלית שלו. חשוב מאד למקם כל מזגן בחדר המתאים לו. תחשיב מקצועי של כמה כוח סוס צריך כל חדר, יוביל אף הוא לניצול מקסימאלי של המזגן. דבר זה תלוי בכיווני האוויר, בקומה, במיקום הדירה בחזית או בעורף ובפרמטרים נוספים.

apps-side
ono-inner

כתיבת תגובה