החורף מתקרב, עוד לא התקנתם קמין?

החורף מתקרב – למה קמין הוא הבחירה הנכונה לחימום הבית?

: Steve Heap | שטארסטוק

אם עוד לא התקנתם קמין, עכשיו כשהחורף נמצא ממש בפתח זהו זמן טוב לשקול שוב את הנושא לחיוב. שואלים את עצמכם למה דווקא קמין ולא פתרונות חימום אחרים? יש לנו תשובה, ואפילו כמה תשובות לשאלה שלכם.

בגלל החיסכון

נכון. התקנת קמין דורשת השקעה. השקעתם בקמין? תתפלאו לגלות שזו דווקא השקעה משתלמת אשר בסופו של דבר מעלה את ערך הבית וצפויה להחזיר את עצמה. אז אם לא חסכתם על חשמל (בקניית קמין גז), או על גז (בקניית קמין עץ), תוכלו לקבל החזר על ההשקעה שלכם אם תמכרו את הבית בסכום גבוה יותר בזכות העובדה שיש בחלל המגורים קמין מעוצב ואיכותי.

בגלל העיצוב

הקמין של היום הוא לא הקמין של פעם. אם תיכנסו למשל לקטלוג של אורטל קמינים, תמצאו את עצמכם גולשים בפה פעור לנוכח המגוון הרחב של קמינים מעוצבים. באתר מחכים לכם קמינים תלויים, קמינים פינתיים, קמין אי ועוד שלל עיצובים מרשימים שיהפכו כל בית סטנדרטי לחלל מרענן, עכשווי וחדשני.

בגלל האווירה

דמיינו לעצמכם את התרחיש הבא: ערב סוער בחוץ, אתם מדליקים את הקמין, מכינים שוקו חם עם מרשמלו או מוזגים כוס יין, מה שאתם מעדיפים. מכינים לכם שמיכות וכריות על הרצפה ויושבים לערב בילוי עם כל המשפחה. תסכימו איתנו שזהו תרחיש אפשרי רק בבית שיש בו קמין? סיבה זו לבדה הופכת את הקמין לבחירה הנכונה.

בגלל הערך המוסף

זמן איכות משותף, שיפור ערכו של הבית, ההתעסקות סביב הדלקת האש במקרה של קמין עצים, המראה הייחודי והתרומה לעיצוב. כל אלו ועוד מקנים ערך מוסף להתקנת קמין. אלו הם יתרונות מובהקים ביחס לפתרונות חימום אחרים כמו למשל מזגן ולכן כאשר החורף מתקרב אין שום סיבה שלא להתפנק השנה בקמין.

בגלל אפשרויות הבחירה

אפשרויות הבחירה כל כך מרובות כך שכל אחד יכול למצוא עיצוב מועדף בטווח מחירים שמתאים לכיסו. באורטל קמינים ישנם סוגים רבים של קמינים מהם תוכלו לבחור והכל בהתאמה לדרישות עיצוביות ולמקסימום בטיחות ועמידה בתקנים. הפתרונות המגוונים של החברה מציעים מידת גמישות גבוהה למשתמשים, וכן נוחות והתאמה לטרנדים החדשים ולטכנולוגיה העדכנית ביותר בתחום.

באורטל קמינים מחכה לכם מבחר גדול של קמינים לבחירה בעיצובים מרהיבים ובטווח רחב של מחירים. צוות החברה זמין עבורכם וישמח לסייע לכם לבחור את פתרון החימום המתאים ביותר לצרכים שלכם.

 

כתיבת תגובה