פרויקט היוקרה בבית וגן בירושלים נפתח למכירה

לפרויקט אלעד בית וגן יש את כל מה שיכולים לבקש: קהילתיות, נגישות תחבורתית וקרבה למוסדות קהילה ודת. הנהלת הפרויקט החלה בבניית המגדל השני ופותחת את האופציה לרכוש דירות במיקום הנחשק

פנטהאוז בפרוייקט

בית וגן נחשבת לאחת השכונות היפות בירושלים. השכונה, היושבת בדרום-מערב העיר על אחת הפסגות הגבוהות ביותר של הרי ירושלים, היא הפרבר השלישי שנבנה בירושלים עם כינון המנדט הבריטי בארץ ישראל ב-1917.

פרויקט אלעד בית וגן הממוקם בכניסה לשכונה כולל שני מגדלי מגורים גבוהים של 17 ו-18 קומות בהתאמה, וכן מרכז מסחרי שכונתי המשתרע על של 6,200 מ"ר. המגדל הראשון נבנה ואוכלס, המגדל השני בשלב חפירה וביסוס. במגדל 2 מוצעות למכירה דירות של 3.5, 4 ו-5 חדרים, בהן גם דירות גן וכן דירות גג. במגדל הראשון נותרו למכירה 2 דירות גג לכניסה מיידית.. שטחן של דירות הגג 140 מ"ר בנוסף למרפסת פתוחה ששטחה 50 מ"ר.

box

מעוניינים לקבל פרטים נוספים

הפרוייקט נבנה  ע"י אלעד מגורים שהיא זרוע הנדל"ן של קבוצת תשובה בישראל, מהקבוצות העסקיות הגדולות והמגוונות ביותר במדינה. אלעד מגורים גם נמנית עם יזמיות הנדל"ן המובילות בישראל וזוקפת לזכותה כמה מפרויקטי המגורים האיקוניים במדינה, בהם פרויקט "פארק תל אביב" הצמוד לפארק מנחם בגין בתל אביב; פרויקט "פארק בבלי", בלב שכונת בבלי, הנבנה בימים אלו- ממגדלי המגורים הגבוהים והיוקרתיים ביותר בישראל; פרויקט "אורבן פארק ראשונים"  שכונת מגורים חדשה במרכז ראשון לציון. כיום בונה החברה אלפי יחידות דיור לאורכה ולרוחבה של ישראל, בהן גם פרויקט "אלעד בית וגן".

פרויקט אלעד בית וגן נמצא במרחק הליכה מאחת מתחנות הרכבת הקלה של ירושלים, ומשמעות הדבר גישה נוחה גם לכל חלקי העיר. מיקומו של הפרויקט בנקודה הגבוהה ביותר של בית וגן מאפשר לו להשקיף על כל נופי הסביבה, לרבות מדבר יהודה במזרח, יער ירושלים, עין כרם והמרכז הרפואי הדסה במערב, ובימים של ראות טובה, אפילו הים התיכון הרחק במערב.

גם עולים יהודים המעוניינים לרכוש דירה בבירת ישראל, מעדיפים לעשות זאת במיקומים המאפשרים גישה ותחבורה ציבורית המסייעת להתנייד בצורה קלה ויעילה. בנוסף, גם ציבור זה שחלקו מסורתי וחלקו אדוק יותר מעדיפים לחיות בקהילות המאפשרות להם אורח חיים מודרני ונגישות תחבורתית וכן קרבה למוסדות דת וקהילה. דבר זה נכון למשפחות שמחפשות להשתקע ולחיות בעיר, לעומתם ישנם צרפתים הרוכשים דירות למטרות נופש ולתקופות החופש לכן הם יעדיפו לרכוש דירות האזורים תיירותיים יותר.

כאמור, השלב השני של הפרויקט, כולל את הקמת המרכז המסחרי והוא צפוי להסתיים בשנת 2020 והשלב השלישי הכולל את הקמת מגדל המגורים השני אשר צפוי להתנשא לגובה של  18 קומות צפוי להסתיים בתוך כ- 3.5 שנים. מחירי הדירות הם כ- 23,000 ₪ (כ-6,050 דולר) למטר רבוע ו-5.9 מיליון ₪ (1.55 מיליון דולר) לדירת גג.

לפרויקט אלעד בית וגן יתרונות רבים – הפרויקט ממוקם בשכונה דתית עם הרבה מוסדות השכלה יהודיים אך עם זאת, מיקומו בשולי השכונה מושך אליו לא מעט משפחות מסורתיות  ומיקומו מאפשר גישה קלה לתחנת הרכבת הקלה הממוקמת בסמוך, לחלקים אחרים בעיר וליציאה מירושלים. בנוסף, המרכז המסחרי מאפשר לדיירי הפרויקט לערוך קניות בקלות. כל שעליהם לעשות הוא להזמין את המעלית ולרדת למטה.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים

לאתר הפרוייקט : https://goo.gl/DVVYRP

 

 

side
Technion – inner

תגובה אחת ל: "פרויקט היוקרה בבית וגן בירושלים נפתח למכירה"

  1. מישהו אמר הולילנד
    2 מפלצות שמסתירות את הנוף בליבו של אזור בניה נמוכה

כתיבת תגובה