היהלומנים מישראל עושים עסקים בארה”ב

הבורסה ליהלומים בניו-יורק פתחה אמש (29.10) את יום המסחר שלה בחשיפת שבוע היהלומים הישראלי, שכלל תערוכת יהלומים במסגרתה משתתפות למעלה מ-30 חברות יהלומים ישראליות לצד חברות אמריקניות • התערוכה נפתחה באירוע חגיגי, בנוכחותם של נשיא הבורסה של ניו-יורק והמנכ”ל שלה

מימין: עזרא בוארון וראובן קאופמן בשבוע היהלומים הישראלי בניו יורק | צילום: טל סדן

נשיא בורסת היהלומים של ניו-יורק ונשיא הבורסה הישראלית – עושים עסקים: הבורסה ליהלומים בניו-יורק פתחה אמש (29.10) את יום המסחר שלה בחשיפת  שבוע היהלומים הישראלי, שכללה תערוכת יהלומים במסגרתה משתתפות למעלה מ-30 חברות יהלומים ישראליות לצד חברות אמריקניות.

התערוכה נפתחה באירוע חגגי  בנוכחותם של נשיא הבורסה של ניו-יורק – ראובן קאופמן והמנכ”ל שלה – דיוויד לאשר. האירוע נפתח בברכת נשיא בורסת ניו יורק, אשר הזכיר לנוכחים כי לפני 12 שנה התקיימה התערוכה הראשונה, בשיתוף בורסת היהלומים הישראלית, קונספט אשר הוכיח את עצמו וכתוצאה נוצרו בהמשך גם תערוכות נוספות עם מדינות נוספות.

יורם דבש, נשיא הבורסה ליהלומים של רמת גן: אמר “שבוע היהלומים הישראלי בניו-יורק מחזק את הקשרים הענפים בין היהלומנים הישראלים והאמריקנים, שני שווקים הזקוקים  זה לזה, יותר מתמיד, בעיקר מול הרשויות בשתי המדינות ובפתיחת שווקים חדשים”. 

עזרא בוארון, דירקטור בבורסה ליהלומים ברמת גן ויו”ר ועדת תערוכות של הוועדה, חתם את האירוע ואמר: “כולי תקווה שהתערוכה השנה תבשר על עידן חדש לענף היהלומים, שמתאושש כיום ממשבר קשה וחוזר לצמיחה”.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה