היום: תוצאות ההגרלה על 6,269 יח"ד במסגרת 'דירה בהנחה'

הבוקר החלו במשרד השיכון במשלוח הודעות לזוכים בהגרלות 'דירה בהנחה' ובשעות הקרובות יחלו הזכאים בקבלת הודעות הבשורה לה ייחלו | 6,269 משקי בית יזכו במהלך היום בדירה מוזלת, מתוכם 541 בשדרות ו-398 באשקלון | בימים הקרובים, תוצאות ההרשמות להגרלות יעודכנו גם באזור האישי באתר משרד השיכון

דירה בהנחה | מקור: משרד השיכון ורמ"י

משרד הבינוי והשיכון מודיע: החלה שליחת הודעות הזכייה לזוכים בהגרלות "דירה בהנחה". 6,269 משקי בית יזכו היום בדירה בהנחה, מתוכם 541 בשדרות ו-398 דירות באשקלון. עד כה זכו השנה מעל ל- 17,000 זכאים, ובהמשך השנה יוגרלו אלפי דירות נוספות.

כאמור, הבוקר בשעה 10:00, החלו במשרד הבינוי והשיכון את הליך שליחת הודעות הזכייה למשקי הבית הזוכים בהגרלות, בשעות הקרובות מעל ל-6,200 זכאים יקבלו הודעות טקסט בהן הבשורה לה יחלו.

250/200 סייד בר + קובייה

בחודש אוקטובר תפתח ההרשמה להגרלה לסבב השלישי של 'דירה בהנחה' ועד לסוף השנה יזכו אלפי זכאים נוספים.

"עשרות אלפים זכאים יקבלו עד סוף השנה הבאה (2023) הודעות זכייה, כך שכמחצית מ-120 אלף הזכאים שנרשמו בתחילת השנה יוכלו לזכות באפשרות לרכוש דירה בהנחה משמעותית מהמדינה" – כך ציינו במשרד השיכון. עם זאת, חישוב זה, נציין, אינו כולל עוד עשרות אלפי אזרחים הזקוקים ליחידות דיור שלא נרשמו להגרלות וזכאים להשתתף בהן, ועוד עשרות אלפי זוגות חדשים שהצטרפו (ויצטרפו עד סוף 2023) למעגל דורשי הדירות בישראל.

כאמור, כלל הנרשמים להגרלות יקבלו בשעות הקרובות הודעות טקסט, בהן עדכון האם זכו.

במהלך הימים הקרובים, תוצאות ההרשמות להגרלות יעודכנו באזור האישי באתר, לאחר העדכון תשלח הודעה טקסט נוספת המיידעת על כך.

במהלך השבוע האחרון התקיימו במשרד הבינוי והשיכון 115 הגרלות, בהן הוגרלו 6,269 דירות במעל ל 25 יישובים ברחבי הארץ.

הליך ההגרלה נערך בהתאם לנהלים מחמירים ומוקפדים, במערכת ממוחשבת, ללא מגע יד אדם, בניהולה של ועדה ובפיקוחו של רו"ח חיצוני מוסמך, וחישוב התוצאות מתבצע בחדר הגרלות סגור, בנוכחות ועדת הגרלות המפקחת, בודקת וחותמת על תוצאות כל הגרלה והגרלה.

התוצאות ימסרו לנרשמים בהודעת טקסט ובדואר אלקטרוני, עבור כל הגרלה אליה נרשמו. כמו כן, ניתן יהיה לראות את התוצאות באזור האישי באתר האינטרנט, בהם גם מיקום הנרשם בתור הממתינים. האזור האישי באתר האינטרנט יעודכן עם נתוני הזכייה בימים הקרובים.

Inner article

שר הבינוי והשיכון, זאב אלקין: ״אנחנו ממשיכים להביא פתרונות של ״דירה בהנחה״ בהנחה של מאות אלפי שקלים על חשבון המדינה לאלפי משפחות צעירות נוספות ועד סוף השנה הבאה עשרות אלפי  משפחות נוספות יקבלו את האפשרות לרכוש דירה בהנחה של מאות אלפי שקלים על חשבון המדינה. אני שמח במיוחד לביקוש הגבוה בדרום הארץ בכלל ובאשקלון ושדרות בפרט, כמעט אלף דירות חדשות שהוגרלו השבוע בהצלחה בשדרות ובאשקלון זו תשובה ניצחת לכל מי שניסה לפגוע בשגרת חיים של התושבים שם".

מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, אביעד פרידמן: "הבוקר מעל ל- 6,000 משקי בית יקבלו את ההודעה המשמחת, לרכוש דירה בהנחה משמעותית ברחבי הארץ. אני גאה ב'תכנית דירה בהנחה' שמתפרסת על כל רחבי המדינה, מתוך אמונה כי בכל מקום בארץ אפשר וכדאי לזוגות ומשפחות צעירות לגור. אני מסתכל על נתונים ההרשמה ונפעם, באשקלון נרשמו כמעט 26,000 זכאים, בשדרות נרשמו מעל ל- 9,000, הנתונים מראים כי הביקושים גם בערי הדרום גבוהים והציבור מאמין בהן ורוצה לגור בהן. אנחנו נמשיך לעבוד ולייצר פתרונות דיור עבור כלל אזרחי המדינה".

מנכ"ל רמ"י, ינקי קוינט, אמר כי הוא " מברך את אלפי הזוכים והזוכות בהגרלה השנייה במסגרת תכנית דירה בהנחה שיזכו בזכות לדירה בהנחה משמעותית בכ25 ישובים ברחבי ישראל. הרשות תמשיך לפעול למציאת ויצירת פתרונות בהקצאת קרקעות בהתאם לכלל צרכי המשק הישראלי".

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה