היזם החרדי רונן גנון רכש את קניון בנימין בבית שאן

עסקה נוספת ליזם החרדי רונן גנון מצפת: רכש את קניון בנימין שעמד מיותם במרכז בית שאן ויהפוך אותו בהשקעה של עשרות מילוני שקלים – כולל סכום העסקה בפועל – למרכז קניות חדש | ניתן להעריך כי במקום ייפתחו סניפים של ‘נטו חיסכון’ ו’הומס’ שגנון שותף בהן וצברו לאחרונה התרחבות מטאורית

קניון בנימין, בית שאן | צילום: אלבום פרטי

קניון בנימין בבית שאן ישודרג בהשקעה נרחבת וייפתח מחדש בתוך מספר חודשים. היזם החרדי רונן גנון מצפת, בעל חברת הנדל”ן שי בגליל ומבעלי רשת נטו חיסכון ורשת הומס, רכש לאחרונה את אחד המבנים האסטרטגיים בבית שאן – קניון בנימין שהוקם בשנת 1999 על ידי החברה הקבלנית ‘מרדכי בנימין ובניו’ ובעבר היה מרכז הקניות של העיר בית שאן.

במהלך השנים האחרונות המקום נסגר עקב רצון היזמים לערוך בו שינוי, אך העסקים במבנה נסגרו והקניון הפך מיותם. כעת, היזם החרדי מצפת רונן גנון החליט לרכוש את המבנה ובו 5,000 מ”ר של מסחר, ומיד לאחר השלמת העסקה נכנס לתכנון אדריכלי מואץ ומפורט במטרה להשקיע מיליוני שקלים בחידוש ושדרוג הקניון בסטנדרטים הגבוהים ביותר, דבר שיאפשר למקום לשוב ולהוות מוקד קניות מרכזי בבית שאן ובעמקים.

250/200 סייד בר + קובייה
קניון בנימין, בית שאן | צילום: אלבום פרטי

במקביל, כבר כעת ניתן לומר, כי סוכם שבקניון החדש ייפתחו רשתות אטרקטיביות בין היתר מדובר ברשת מזון מובילה, רשת פארם מהמובילות בישראל ורשת של מותגים לבית ולמטבח. בשלב זה ניתן רק להעריך כי ‘נטו חיסכון’, רשת המזון שבה שותף רונן גנון עם האחים ספיר – יחד עם רשת הומס לכלי בית ועוד, יפתחו במקום סניפים גדולים כפי שעשו לאחרונה בצפת ובמעלות. לצד עסקים אלו ייפתחו בקניון עוד עשרות עסקים שצפויים להחזיר לחיים את המבנה.

האחים ספיר וגנון | צילום: הומ’ס

Inner article

 

הבעלים רונן גנון ציין: “אני שמח לבשר לתושבי בית שאן והסביבה כי בעזרת השם, בקרוב מאוד יחל שיפוץ נרחב של קניון בנימין שיפתח מחדש בתוך מספר חודשים ויעניק חווית קניה מזמינה ונעימה עם רשתות מובילות בתחומים השונים”.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה