היזם שהקדים את ענקיות המדיה העולמיות נכנס לתחום הלייזר

עסקת הלייזרים – צחי מרקור, משקיע בחברת הלייזרים הישראלית ריוויל לייזרס 10 מיליון דולר | מרקור ידוע בעולם העסקי בישראל ובעולם כפילנתרופ וכאיש עסקים, וכמי שהקדים את גוגל ופייסבוק בתחום הפרסום באינטרנט | בבעלותו חברות שונות ומיזמי הייטק, NFT ורכב, והוא אף מחזיק בחברת החניונים הגדולה בישראל | מרקור מכר לאחרונה את דרייבז, בכ- 700 מיליון ש"ח

צחי מרקור | צילום: יח"צ

איש העסקים צחי מרקור השקיע סך של 10 מיליון דולר בחברת הלייזרים הישראלית ריוויל לייזרס (Reveal Lasers). החברה הוקמה בנובמבר 2018, ועד כה הושקע בחברה סך של 15 מיליון דולר, (לא כולל ההשקעה נוכחית) סה"כ 25 מיליון דולר. החברה מעסיקה 92 עובדים. לחברה שתי חברות בנות, אחת בהודו והשניה בארה"ב.

ריוויל לייזרס מובילה בחדשנות טכנולוגית לטיפולים רפואיים, ניתוחיים ופתרונות אסטטיים לבתי חולים, קליניקות ורופאים. לשם כך פיתחה ריוויל טכנולוגיות לייזר, תדרי רדיו ו- ipl ייחודיות.

במסגרת זאת ניתנים על ידי המכשירים שפותחו בריוויל גם טיפולים אסתטיים מתקדמים וייחודיים ברמה עולמית ובהם טיפולי פנים חדשניים, הסרת שיער, הסרת תאי שומן ועוד והכל ברמת אפקטיביות יעילה הרבה יותר מהפתרונות הקיימים בשוק. החברה גם עובדת על פיתוחים ייחודיים שמהווים לדבריה מהפכה בעולם האסתטיקה.

ריוויל הצליחה לפתח ולרשום פטנטים שמאפשרים טיפולים מהירים יותר, יעילים יותר, ללא כאבים והרבה יותר בטוחים למטופלים דרך שילוב של טכנולוגיות אנרגיה מתקדמות שונות לרבות גלי RF, וגלי לייזר שונים.  בזכות ניסיון רב של ההנהלה הבכירה בתחום, החברה פיתחה שיטות טיפול ייחודיות לשיפור משמעותי של תוצאות הטיפולים.  ריוויל לייזרס מצטיינת בעיקר ביכולת להמציא ולפתח מוצרים חדשניים ויעילים במהירות לשפר את החוויה ותוצאות טיפולי רפואיים ואסתטיים.

בנוסף למשרד הראשי בארץ, לריוויל לייזרס יש כיום חברות בארצות הברית בהודו וחברה נוספת באנגלייה

לצד היותו נדבן פעיל, צחי מרקור הנו יזם סדרתי בעל חזון ומעוף ומומחה בעל שם עולמי בתחומי הטכנולוגיה והחדשנות.

כאיש עסקים ישראלי ובינלאומי, מרקור הוא בעלים ומנכ"ל של חברות שונות ובהן מיזמי הייטק – NFT ורכב, ואף מחזיק בחברת החניונים הגדולה בישראל ('חניוני הצלחה') המשרתת כ- 80% מציבור הנהגים בישראל ומכהן כיו"ר איגוד החניה הישראלי מטעם לשכת המסחר.

מרקור מרבה לשלב מיזמים עסקיים עם זיקה חברתית או ירוקה תוך תרומה לאימפקט חברתי וסביבתי, ורק לאחרונה מכר את דרייבז, אחת החברות הישראליות בשליטתו אשר עסקה בעולם התחבורה החשמלי ותרמה להפחתת זיהום האוויר בעולם, בעבור כ- 700 מיליון ₪. דרייבז אותה ייסד צחי כחברה ישראלית אף זכתה והוכרזה בתחרות עולמית כחברה בתחום התחבורה החשמלית החדשנית ביותר בעולם.

מרקור החל את פעילותו במגזר העסקי הבינלאומי בגיל 15 כיזם הייטק אשר הביא לעולם את המודל העסקי המרכזי והמניב ביותר של החברות הגדולות בעולם כאשר היה הראשון בעולם אשר הכניס פרסומות מסחריות ברשת האינטרנט, ואף הקדים את גוגל ופייסבוק המובילות כיום בעולם את שירותי הפרסום באינטרנט.

אייל בוכבינדר מנכ"ל ריוויל אמר: "אנחנו גאים מאד בכך שצחי בחר להצטרף אלינו, להשקיע בנו, לתרום מהידע והניסיון שלו ולתת השראה וחזון. צחי חיפש עסק בעל פוטנציאל כלכלי משמעותי ואשר בד בבד ניתן לעשות איתו טוב בעולם ולקדם את הכלכלה בישראל, ובמסגרתו לתת תרומה חברתית וסיוע בהצלת חיי אדם."

אייל הוסיף, כי "ההצטרפות של צחי מוכיחה את הפוטנציאל הגדול הטמון בחברה, ובעזרתו של צחי נוביל את ריוויל לשלב הבא לקראת הובלה עולמית של שוק טיפולי האסתטיקה, שינוי עמוק באופן הטיפולים האסתטיים הניתנים היום, הנגשתם לקהל הולך וגדל, כמו גם פיתוח הזרוע של הטיפולים הרפואיים". בוכבינדר ציין כי "עוד במהלך המו"מ להשלמת העסקה הפתיע צחי וחשף בפנינו טכנולוגיות חדשות פורצות דרך, ואנחנו פועלים עם מחלקת המחקר שלנו לפתח מוצרים ייחודים ומשני עולם שישפיעו על מיליארדי נשים וגברים בעולם".

צחי מרקור מסר: "אני שמח על החיבור עם חברת ריוויל ומקווה להפוך את החברה לסיפור גאווה ישראלי לקראת פריצת דרך והצלחה בינלאומית שתשנה את העולם ותטיב עם חייהם של רבים".

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה