הייתן מורחות על הפנים צבע לקירות?

כמה עולה ק”ג גליצרין? וכמה עולה אבקת צבע המשמשת לצביעת כסאות ושולחנות, ארונות או אפילו קירות? • ניחשתן לבד: זול הרבה יותר מאבקות ממקור איכותי שבהן משתמשים מפעלי ענק בעלי בקרת ייצור קפדנית לתכשירי טיפוח ומוצרי איפור איכותיים

lip it מבית ANGI | צילום: יח"צ

תודו שלא ידעתן שרוב מפעלי הפיגמנטים הנמצאים בכל תכשירי האיפור המוכרים והידועים מצויים בסין. למעשה, הסינים לא אשמים בכלל שבחרתן לרכוש מוצר איפור לא איכותי או זול במיוחד – שעלול לגרום נזק לעורכן ולפנים שלכן, משום שהם בסך הכל מייצרים את הפיגמנטים הללו לשם שימוש בצביעת קירות בתים או רהיטים.

אבל מה קורה כשצבע של קיר או של שולחן הופך לחלק מהאיפור שאנו מורחות על הפנים? התוצאה חמורה ביותר.

חביב פאר, ביוכימאי מוביל ובינלאומי, מנכ”ל המפעל הגדול ביותר בישראל למוצרי קוסמטיקה ‘פאר-פארם’ המייצר בין היתר את המותג ANGI, מסביר, כי אכן קיים קושי גדול בהבחנה בין צבע לצבע, בשלב האבקתי בתהליך הטרום-ייצור שלו. “אלא שבעלי מפעלי ייצור קטנים או אפילו בינוניים של תכשירי קוסמטיקה, איפור וכדומה, יעדיפו לרכוש פיגמנטים מתוצרת בלתי מוכרת, ובלבד שהרווח שישלשלו לכיסם יהיה גדול ורב יותר.

“רק מפעל גדול שיש בו בקרת ייצור ברמת ייצוא למותגים בינלאומיים, מחוייב לסטנדרטים של מעבדות איכות הבודקות את תוצרתו ללא הרף. לעומת זאת, מפעל בלי גב כלכלי ולקוחות בעלי שם עולמי שחשופים לסכנות ויודעים לבחון במעבדות חיצוניות את התוצרת בבדיקות תקופתיות – יכולים ‘למרוח’ את הקונות, ולתת להן למרוח על פניהן חומרי גלם שמיועדים לצבעי קיר או ריהוט, לא עוברים את התקן ועלולים לגרום להשלכות קשות על עור הפנים”.

פאר מדגים, כי גליצרין שהינו רכיב דומיננטי במוצרי קוסמטיקה, עולה ל’פאר-פארם’ המייצר את ANGI בגרמניה בכ- 25-30 ש”ח לקילוגרם. אולם מפעל קטן שאין עליו בקרת איכות, ירכוש אותו בהודו בחמישה שקלים, כשאין כל פיקוח על התוצרת. במאות טון של גליצרין, ההפרש הוא עצום.

“אך למרות הפיתוי, במפעל ‘פאר-פארם’ המייצר את מותג ANGI – לעולם לא נעשה שימוש בחומרים המיובאים בזול ממדינות עולם שלישי ואיכותם מפוקפקת”, מצהיר חביב. “אנו מקפידים על הפקת מוצרי איכות, חומרי גלם איכותיים ממפעלי ענק בארה”ב ובאירופה, שם נשמרת רמת ניקיון, היגיינה ואסתיקה גבוהה ומחמירה ביותר”.

Inner article

 

ANGI הוא מותג איפור העל של ‘פאר-פארם’ וחרט על דגלו את ערך הבריאות. עד כה ייוצא ANGI בעיקר לאירופה, ובשנים האחרונות שווק גם בערים החרדיות הגדולות. נשים רבות שהתוודעו ל-ANGI ולאיכויות של מותג האיפור, אינן מוותרות עליו.

מוצרי ANGI הבריאים לעור כוללים מייק אפ, פריימר, קרם לחות BB לגוון הכולל מסנן קרינה, קרם SPF המכיל מסנן קרינה, סומק, אייליינר, אודם וקונסילר.

מוצרי ANGI, שומרים על עור נקי ובריא: אינם סותמים את הנקבוביות, אלא טווים מעין רשת דמוית כוורת על העור, ומעניקים כיסוי מושלם אך מאוורר דיו.

את מוצרי האיכות של ANGI ניתן להשיג בחנויות האיפור המובחרות בכל הריכוזים החרדיים ובמרכזי המסחר והקניות בישראל.

תגובה אחת ל: "הייתן מורחות על הפנים צבע לקירות?"

  1. תודה על הכתבה הפרסומית

כתיבת תגובה