היעד של עליבאבא ליום המכירות: 37 מיליארד דולר

יום המכירות הסיני, ה-11.11 יצא לדרך, ולפי שעון סין, בחצי היום כבר נחצו כל השיאים שהוצבו מראש בחברות המובילות, כמו עליבאבא ועוד • ומה קרה ברגעי הפתיחה הדרמטיים? מכירות בהיקף של מיליארד דולר תוך דקה ו-8 שניות • עליבאבא והשודדים הסיניים, גרסת 2019

11.11 יום המכירות הסיני | צילום: Chrionexfleckeri1350, ויקיפדיה

לא יאומן. למרות שהציבו לעצמם יעד של 37 מיליארד דולר מכירות ליום המכירות הסיני הידוע, 11.11, כבר במחציתו, נשבר שיא המכירות של עליבאבא שנקבע בשנה שעברה. לפי שעון סין, שם נמצאים עתה בשעות אחה"צ, מכירות החברה עומדות על למעלה מ-31 מיליארד דולר.

גם ג'יי די, מי שנחשבת לקמעונאית המקוונת הישירה הגדולה ביותר בסין, דיווחה על זינוק של מכירות, שעמדו על יותר מ-24 מיליארד דולר בשעות הבוקר.

11.1 הוא יום המכירות השנתי הסיני (שהומצא ע"י ארבעה סטודנטים אי שם לפני שני עשורים בערך, אך ידע פריחה ושגשוג בשנים האחרונות בלבד) ונחשב כיום המכירות המקוון העמוס ביותר בעולם. לפי דיווח של סוכנות רויטרס שהובא ב'כלכליסט', הרי שמכירות בהיקף של מיליארד דולר הושגו תוך דקה ושמונה שניות מפתיחת היום, שיא של כל הזמנים.

ב'כלכליסט' ציינו כי ביום המכירות הקודם עמד היקף כלל המכירות על 30 מיליארד דולר וכי היעד שהציבה החברה ליום המכירות השנה, עומד על 37 מיליארד דולר מכירות ביום אחד – זינוק של יותר מ- 20% בהשוואה לאשתקד. אגב, בשעות אחה"צ של יום המכירות (לפי שעון סין) נשבר שיא המכירות שנקבע בשנה שעברה, כשהיקף המכירות המקוונות של עליבאבא עמד על למעלה מ-30.5 מיליארד דולר.

Inner article

ביום מכירות זה מוצעות הנחות רבות באתרי מכירה מקוונים סיניים, כאשר רובן של ההנחות החלו לצבור תאוצה לאחר שעליבאבא אימצה את יום זה, כמקדם מכירות עצום, לפני כעשור בלבד.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה