‘היפסוויס’ השוויצרי יאפשר לבעלי קריפטו לממש את רווחיהם

כבר לא מיליונרים רק על הנייר | בנק Hyposwiss מאפשר לישראלים לממש רווחים ממטבעות קריפטוגרפיים כולל הסדרה רגולטורית | הפתרון של Hyposwiss מאפשר למשקיעי הקריפטו בישראל ובחו”ל לממש השקעות ואחזקות במטבעות קריפטו ולהמיר אותם למטבעות פיאט (FIAT) תוך מתן פירוט הפעולות המקל על הדיווחים הנדרשים לרשויות המס

מטבעות קריפטוגרפיים | צילום: שאטרסטוק

עולם הקריפטו ממשיך לעורר התעניינות בקרב משקיעים רבים ברחבי העולם וכך גם בישראל. עם זאת ישראלים רבים שיש ברשותם מטבעות קריפטוגרפיים מתקשים להפוך אותם למטבע מסורתי (עובר לסוחר) ובעצם למנף את ההשקעה שלהם בעולם האמיתי ובכך – נשארים מיליונרים רק על הנייר. כיצד אפשר להפוך את המצב על כנו?

Hyposwiss, בנק שוויצרי הפועל באופן נרחב מול לקוחות ישראלים רבים מציע פתרון מלא למשקיעים במטבעות קריפטו. הפתרון של Hyposwiss מאפשר למשקיעי הקריפטו בישראל ובחו”ל לממש השקעות ואחזקות במטבעות קריפטו ולהמיר אותם למטבעות פיאט (FIAT) תוך מתן פירוט הפעולות המקל על הדיווחים הנדרשים לרשויות המס.

המכשולים בשוק הישראלי כיום בנושא הקריפטו הוא שהמשקיעים מתקשים לממש רווחים באמצעות הבנקים הישראליים, וביצוע פעולות המרה למטבעות מסורתיים, קרי מטבעות פיאט (FIAT). הרגולציה בישראל לא מאפשרת ללקוחות ישראלים לממש החזקות במטבעות קריפטו דרך בנקים ישראלים, כך שלעיתים קרובות לקוחות רבים ניצבים במצב אבסורד של רווח גדול ללא יכולת מימוש אפילו על מנת לשלם מיסים.כך מאולצים המשקיעים במטבעות קריפטו להמשיך ולהחזיק אותם כשלעיתים אינם מעוניינים,  לבצע באמצעותם רכישות צרכניות ולא יכולים לפזר ולגוון את ההשקעות לאפיקים אחרים שנראים בעיניהם כמתאימים יותר, או שמציעים למשל נזילות שוטפת ותזרים מזומנים.

אבי סלמה מנכ”ל הנציגות הישראלית של היפוסוויס | צילום: רן אליהו

הפתרון של Hyposwiss מאפשר למשקיעי הקריפטו גם להעביר חלק מהרווחים אל בנקים ישראלים, עם הדיווח המלא הנדרש לכל הרשויות בישראל.

Inner article

אבי סלמה, מנכ”ל הנציגות הישראלית של Hyposwiss מדגיש: “משקיעים ישראלים  רבים בעלי חזון והבנה אשר רכשו מטבעות קריפטוגרפיים לפני שנים וכעת כשההשקעה הכפילה עצמה פי כמה, הם מעוניינים לממש לפחות חלק מההשקעות ולגוון את השקעותיהם לאפיקים אחרים. המטבעות הללו תנודתיים, כך שמי שצברו הון גדול דרך ההשקעה באפיקים אלה בונים תיק השקעות מבוזר. אני שמח שאנו חלוצים בתחום כבר ארבע שנים ובנינו תהליך מסודר ומפוקח תחת הרשויות השוויצריות על מנת לאפשר למשקיעי הקריפטו לממש את רווחיהם במטבעות מסורתיים”.

בנק היפוסוויס (Hyposwiss) נוסד בשנת 1889 בשוויץ והוא מומחה בתחום הבנקאות הפרטית ללקוחות אמידים ובעלי הון. הנציגות בישראל הוקמה בשנת 2016 ובראשה עומד אבי סלמה. כיום הבנק משרת לקוחות ישראלים רבים. הנציגות בישראל משווקת ומקדמת את שירותי הבנק המעניק שירותי ניהול השקעות ללקוחותיו. הבידול של Hyposwiss הוא היחס האישי ותשומת לב של ההנהלה לצרכי הלקוחות באופן אישי ופרטני מתוך זמינות גבוהה ושירותיות חסרת פשרות.

מומלץ עבורך

תגובה אחת ל: "‘היפסוויס’ השוויצרי יאפשר לבעלי קריפטו לממש את רווחיהם"

  1. מעולה!

כתיבת תגובה