היתרון הבלתי מנוצח בתואר כפול של כלכלה ומערכות מידע

תואר בכלכלה ומערכות מידע הוא אחד התארים המבוקשים ביותר היות ותחומי הידע שהוא מקנה להם הם ייחודיים ובעיקר נצרכים מעשית על ידי חברות וארגונים שונים במשק • מעוניינים לדעת מדוע מדובר בשילוב כזה מוצלח? הנה הסבר שיעזור לכם

תואר משולב - ומנצח. אילוסטרציה | צילום: pixabay

אז מדוע ללמוד כלכלה? קשה להסביר בכמה מילים מדוע לימודי כלכלה חשובים כל כך לעולמנו. למעשה, העולם המערבי מושפע במידה רבה מתהליכים כלכליים המתרחשים לפני ומאחורי הקלעים, עד כדי כך שהבנה בכלכלה נחשבת לאחד מן הכישורים הבסיסיים שמסייעים לכל אדם לתפקד בימינו, לקבל החלטות נכונות ולשחות בעולם התעסוקה שרק הופך למורכב יותר ויותר.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

250/200 סייד בר + קובייה

לימודי כלכלה מכילים לא רק מספרים ועובדות יבשות (שכן, אז היינו מספרים לכם על לימודי ראיית חשבון וכד'), אלא עוסקים גם בתיאוריות כלכליות וגישות שונות לניהול הכלכלה ממבט חברתי, אקולוגי ועוד.

בהתאם, סטודנטים הלומדים כלכלה יכולים להשתלב במגוון מקומות תעסוקה כיועצים, אנליסטים, בנקאיים וכד'. כמו כן, בוגרי כלכלה יכולים להשתלב בתעשייה הן כעצמאיים והן כשכירים בארגונים גדולים, לרבות ארגונים ממשלתיים וציבוריים, תוך מציאת הנישה המתאימה להם, המעניינת וההולמת ביותר את כישוריהם.

בנוסף, בואו נדבר קצת על תואר במערכות מידע

אם תואר בכלכלה מעניק לכם את הידע הכללי אודות תהליכים, תיאוריות וגישות כלכליות המניעות את החברה, תואר במערכות מידע מקנה את הידע המשלים מצד הטכנולוגיה השולטת בעולמנו. העידן שלנו מכונה "עידן המידע" או "עידן הטכנולוגיה" ולא בכדי, משום שבשונה מבעבר, הדרך המרכזית להגיע לנתונים, לנתח אותם ולהפיק מהם מסקנות נעשה כיום דרך כלים טכנולוגיים חדישים, לרבות תוכנות, מאגרי נתונים וירטואליים וכד'.

מושגים כמו "הייטק", "סייבר" וכד', הם מילים נרדפות לסוגים שונים של טכנולוגיות מידע הפועלות בצורה מגוונת ודורשות מיומנות, היכרות עם אותם כלים המשמשים את כל אחד מן התחומים ויכולת קבלת החלטות מושכלת בהתאם לשימוש בהם.

זכרו, עצם היכולת להפיק מידע בצורה יעילה ומתוחכמת היא נצרכת מאוד בעולמנו ולכן, סטודנטים שלהם הכשרה במערכות מידע יכולים להשתלב בעולם התעסוקה במגוון תפקידים שלהם זיקה טכנולוגית, ואף להגיע לתפקידי ניהול הכוללים: ניהול צוות, קבלת החלטות בהסתמך על ניתוח נתונים, הטמעה וניהול של מערכות מידע עסקיות, ניתוח וניהול מידע ממסדי וכן הלאה.

870/135 ליינר ארטקל

השילוב המושלם: תואר בכלכלה ומערכות מידע

תואר בכלכלה ומערכות מידע מקנה לכם את האפשרות ליהנות מהטוב בשני העולמות ויותר מכך – מאפשר לכם לצאת לעולם התעסוקה כשבידכם שני הקלפים המנצחים והנצרכים בכל ארגון באשר הוא. כפי שהסברנו לעיל, תואר כזה יאפשר לכם להבין ולנתח תהליכים כלכליים מקומיים ועולמיים מחד, ויאפשר לכם גם את יכולת הבנת המידע והבנה בטכנולוגיות ותוכנות עדכניות.

בקיצור – תואר כזה יהפוך אתכם לעובדים מבוקשים בכל ארגון, קטן כגדול. לצד זאת, כמובן שתוכלו להשתלב בתעשייה כעצמאים במגוון תחומים, בהתאם לנושאים המעשיים שבהם תתמקצעו.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה