הכירו את האתר שמשווה מחירי הובלת משרדים

העברת משרד בצורה חכמה | תמונה: 123rf

כל מי שעבר את זה כבר יודע – הובלת משרד היא אחד הדברים המורכבים שאתם צריכים להתמודד איתם בשגרה העסקית.

פגיעה בימי העבודה, בזבוז זמן במשימות שלא ממש קשורות לפעילות הליבה, התעסקות עם חברות הובלה ואם כל זה לא מספיק, הובלות משרדים נחשבות לאחד השירותים היקרים בכל ענפי ההובלה.

250/200 סייד בר + קובייה

הכירו את השירות שהולך לעזור לכם להשוות מחירי הובלות משרדים גדולים או קטנים בדרך ייחודית שמקצרת את הזמן הדרוש ומעל הכל מאפשרת לכם להזמין את אותה הובלה עם הבדל אחד קטן – במחיר יותר זול.

מה מיוחד בהובלת משרד ולמה צריך לשים לב?

הובלות משרדים נחשבים כאמור לאחד השירותים המורכבים מכל ענפי ההובלה. בשונה מאי הנוחות של מעבר הדירה, במשרדים הסיפור מורכב הרבה יותר מכמה סיבות:

לא כל חברה או מוביל מתאימים להובלת משרד

ראשית, לא כל מי שיכול להוביל מקרר או דירה יכול להתמודד עם הובלת משרד גדול ולמעשה מדובר במקצוע של ממש שדורש צוות גדול של מובילים, אפשרות לבצע את המעבר בשעות לא שגרתיות כמו לילה או ביום שישי (מהרצון למנוע הפסד של ימי עבודה), שירותים מקיפים נוספים עליהם נרחיב בהמשך ועוד.

לעתים קרובות אתם עשויים להיתקל במובילים מאוד נחמדים עם כוונות טובות שיהיו מעולים בהעברת הדירה שלכם אבל אם הם אינם ערוכים להובלת משרדים העניין עשוי להסתיים באופן לא צפוי ולא רצוי.

המחירים יקרים יותר

עוד מאפיין בולט בהובלת משרדים הוא המחירים היקרים. לצד הסיבות ההגיוניות והמובנות שנובעות מהובלה שמוגדרת כמורכבת ומיוחדת, יש לצערנו גם את הרצון והאפשרות לבקש יותר כסף ממה שצריך באמת.

מספיק לחשוב על חברת הובלה שניגשת למכרז של חברה מוכרת שצריכה לעבור ממקום למקום, כבר ברגע קריאת המכרז המחירים יתחילו לעלות. מדוע? כי אפשר ומאחר שבחברות רבות האדם שאמון על המעבר אינו מכיר את הענף והכסף אינו יוצא מהכיס הפרטי שלו (יכול להיות שהמיקוח היה הרבה יותר אגרסיבי אם המצב לא היה כזה).

תוסיפו לכל זה את המע"מ שמובילים כמעט לא יתמחרו בנפרד עבור כל הובלה אחרת ותגיעו לסכומים גבוהים בעשרות אחוזים.

פגיעה בשגרה העסקית

השגרה העסקית רצופה במשימות, בניהול והתקשרות אל מול ספקים ולקוחות. הדבר האחרון שאתם צריכים עכשיו הם מובילים שמבצעים את המעבר באיטיות או שמשגעים אתכם בפרטים לא חשובים.

מעבר לכך, לא צריך להיות גאון כדי להבין שעדיף לבצע את המעבר דווקא בשעות שבהן אין לחץ או שהמשרד כלל אינו פתוח (לילה לדוגמה).

תתפלאו אבל אם תזמינו חברה מומלצת שמתאימה למשימה תוכלו לעבור כמעט מבלי לפגוע בשגרה העסקית.

צורך בידע ושירותים מקיפים

הובלת משרדים מלווה לעתים קרובות במשימות משלימות כמו אריזה, פירוק ו/או הרכבת רהיטים, הובלת ציוד מחשובי רגיש ועוד.

האם צוות המובילים באמת יודע כיצד לפרק את השולחנות ולהרכיב אותם באופן נכון? האם יש בצוות מישהו בעל ידע בטיפול במחשבים והאם אתם יכולים לסמוך על אותו בחור שמוביל את הארגז עם המסמכים החשובים?

כל אלה שאלות שצריכות להישאל ולהנחות אתכם בדרך לבחירה הנבונה אך חשוב לזכור שצוות מובילי משרדים צריך לכלול נגר מיומן ואיש מחשוב ובעת הצורך וכאשר מדובר בשינוע חומר רגיש, עליהם להיות גם כאלה שיכולים לעבור סיווג מתאים.

Inner article

כמה עולה הובלת משרד?

אז כמה זה הולך לעלות לכם? תלוי. יש כמה גורמים שישפיעו על המחיר שתשלמו וכלל זה גודל המשרד (ככל שהוא גדול יותר כך המחיר יעלה), כמות הציוד, הצורך בשירותים מקיפים, שימוש בעזרים מיוחדים במקרה הצורך כמו מנוף ואפילו עונות השנה כך שבחודשי הביקוש המחירים יכולים לעלות באופן מהותי.

ניתן לצפות במחירון הובלות עדכני אך בכל אופן ומאחר שהמחיר אינו מחייב אף חברה, רצוי ומומלץ מאוד להשוות כמה הצעות מחיר באופן תחרותי בשיטת המכרז – בדיוק השירות שמוצע לכם בחינם באתר ASK5.

על מה להקפיד כשמזמינים חברה להובלת משרד?

לבחירה נבונה בחברה מומלצת שמתאימה להעברת המשרד שלכם יש חשיבות מכרעת על התוצאה, הן מבחינת הזמן הדרוש, איכות העבודה וכמובן המחיר כשלגבי האחרון לעתים קרובות המחיר הגבוה לא מעיד בהכרח על איכות או מקצועיות טובים יותר ולכן צריך לשפוט כל הצעה באופן אובייקטיבי על פי הכללים הבאים:

ביטוח מתאים להובלת משרדים

מדובר באחת הנקודות הכי בעייתיות בענף. ביטוח הובלה אינו זול ולכן חברות רבות נמנעות מלעשות אותו.

עד כאן הכל מובן אך במקרים רבים יהיו כאלה שינסו לנצל את חוסר הידע שלכם ולהציג לכם את ביטוח הרכב בטענה שהוא מספיק (הצחקתם אותנו).

לא נרחיב על כך יתר על המידה אך נסביר בקצרה שמומלץ בחום להזמין חברה עם ביטוח שמותאם להובלת משרדים עם כיסוי בגובה המתאים.

ביטוח רכב אינו מכסה אתכם בעבור נזקים שנגרמים במהלך המעבר וספק גדול אם הוא יכסה משהו שנפגע בגלל שהמוביל לא הניח אותו באופן הנכון במשאית.

בחינת השטח באופן פיזי

פגשו בעצמכם נציג בכיר מטעם חברת ההובלה והראו לו את המקומות שמהם עוברים ואליהם מגיעים.

אם אינכם יכולים, מנו אדם מצוות העובדים שיעשה זאת ויתאם את כל המהלך עם המובילים.

חוזה

אם אתם מגיעים מהעולם העסקי כנראה שאנחנו לא צריכים לספר לכם כמה חשוב לחתום על חוזה מתאים.

שימו לב שאתם כותבים את התאריכים, שעות, כתובות, מספר מובילים מינימלי, מחיר ואת מהות השירות באופן מפורט.

ולבסוף אל תשכחו – אתם צריכים להיות אלה שמנהלים את התהליך. התכוננו אליו בשלב מוקדם, השוו מחירים ובצעו את ההחלטות הנכונות וגם אתם תוכלו לעבור משרד בהצלחה ומבלי לשלם סכומי כסף מופרזים.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה