הלילה בחצות יערך מעמד קריעת ים סוף בציון מרנא החזו”א זיע”א

יח"צ תורת חסד

ההד החזק שמעוררים סדרי הלימוד והתפילה  של ‘תורת חסד’ צובר תאוצה מיום ליום אינסוף טלפונים פוקדים את ‘תורת חסד’ בימים אלו ממש. מכל סוגי הקשיים, מתקשרים אנשים ומבררים מה צריך לעשות כדי להכניס את השם שלהם למעמד ההיסטורי בליל שישי ערב שבת פרשת בשלח שירה  הבעל”ט , שמאשתקד זכו מאות משפחות לשמחות עצומות, כאלו שאיש כבר לא פילל להן באמת. שמחות אחרות שקיוו וייחלו להן כל כך.  נוספות שהיו ‘בהמתנה’ זמן ממושך… המשותף לכולן הוא תחושת הפלא העמוקה, שאחרי החזקת עמלי ‘תורת חסד’ החלו הענינים לזוז עד הסיום הטוב, המרגש, המפעים, המרטיט. בחסדי שמים.

וגם השנה לאחר סדרי לימוד מיוחדים בתענית דיבור לאחר שמאות האברכים ילמדו בערגה, בכיסופים, בכוונה גדולה, בהתעוררות. ואז בחצי הלילה יצטרפו למעמד התפילה המרגש

 בציונו של מרנא החזו”א שם יתקיים המעמד המרטיט של התפילה לפי נוסח הפלאי שתיקן מרן הגר”י אידלשטיין זצוק”ל

למעלה מעשור נערכים המעמדים נוראי ההוד הללו, על ידי רשת ‘תורת חסד’ וסיפורים רבים על מחזיקי התורה והתפילות, שנושעו, עוברים מדי שנה מפה לאוזן.

והיום הזה שידוע כזמן של סגולה והתעוררות הרחמים למען הזקוקים לישועה ובפרט לפרנסה בשפע ובנקל, לזרש”ק ולזיווגים הגונים. וישועות רבות נודעו מקרב השמות שהוזכרו במעמדי התפילה והוזכרו ברבים כסגולה בדוקה לישועה.

וגם הפעם, כמו בשנה שעברה, יש ל’תורת חסד’ בשורה עצומה: תורם אלמוני החפץ בעילום שמו –ישתתף בסכום חלקי לכל אחד  שיקח ע”ע החזקת מניין אברכים ,

בשנה שעברה, האפשרות הנדירה הזאת הביאה לא מעט משפחות לקחת ע”ע ‘מנין אברכים’.

התורם, שהקציב תחילה מספר תורמים מועט, הגדיל את סכום התרומה שלו, כשראה איזו השתוקקות יש בציבור להגדיל תורה ולהאדירה

מסירת שמות למעמד המסוגל בלינק זה או בטלפון  1700-555-013

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה