המדריך לביטוח עסק

תמונה מהאתר: https://www.istockphoto.com/

ביטוח עסק הוא ביטוח בסיסי שחשוב שיהיה לכל בעל עסק באשר הוא. מה הוא כולל, כמה הוא עולה, מה צריך לבדוק ואיך לדעת מה מתאים לכם מבין כל מבחר הפוליסות שקיים שם בחוץ? אנחנו כאן כדי לתת לכם את התמונה המלאה.

מה זה בעצם ביטוח עסק?

מטרתו של ביטוח לעסק היא בראש ובראשונה להעניק לכם שקט נפשי, באמצעות כיסוי נזקים שנגרמים לרכוש ובמקרים מסוימים גם כיסוי נזקים שנגרמים לעובדים שלכם, ללקוחות או לכל אדם אחר שבא במגע עם העסק שלכם.

250/200 סייד בר + קובייה

זה לא משנה אם יש לכם משרד, חנות, מפעל ייצור, גן ילדים, מסעדה או כל עסק אחר. זהו ביטוח שהוא בגדר חובה, כיוון שהוא ממש מהווה רשת ביטחון כלכלית, במידה וחלילה נגרם נזק ועליכם לשפץ, לשקם, לחדש סחורה, ציוד ומלאי או אפילו לפצות.

זה לא שאלה של אם, זו שאלה של מתי

אף אחד לא יודע לנבא את העתיד, ולפי הפתגם המפורסם – הנבואה ניתנה לשוטים. לא משנה כמה זהירים נהיה, כמה ניסיון או ותק יש לנו, כל אחד מאיתנו עשוי להיקלע לסיטואציה לא נעימה, ולמצוא את עצמו מתמודד עם אסון שיעלה לו הון תועפות.

נזקים עלולים להיגרם בכל רגע נתון לגוף ולרכוש כתוצאה מפריצת אש, רעידת אדמה, נזקי טבע, אירוע טרור, מהומות או סתם חוסר תשומת לב או טעות שבוצעה בתום לב. כל אחד יכול "לחטוף" תביעת רשלנות, בגין נזק שנגרם ללקוחותיו.

לא סתם הסטטיסטיקה מראה שרוב בעלי העסקים לא מחזיקים מעמד יותר משנה-שנתיים גג בעסק, ונאלצים לסגור אותו. הסיבות לכך מגוונות, אבל נעוצות בעיקר בגלל מצב כלכלי שהחמיר עקב אחד המקרים שתיארנו בפסקה הקודמת. הפתרון הוא להקדים תרופה למכה ולרכוש ביטוח לעסק, שיעניק לכם הגנה מול הסיכונים האלה.

ביטוח עסק בהתאמה אישית

חשוב להבין שכשמדברים על ביטוח עסק בעצם מדברים בכלליות על מגוון רחב של פוליסות ביטוח לעסקים. כל עסק הוא ייחודי ומתמודד מול אתגרים ספציפיים, ומה שיתאים למסעדה לאו דווקא נדרש עבור מי שמנהל עסק קטן מהבית. לכן, חשוב להיפגש עם סוכן שמתמחה בביטוח לעסקים, כדי שיאפיין את הצרכים שלכם באופן מדויק, ובהתאם לכך יתאים לכם פוליסות ביטוח לעסקים, לפי מידת הצורך.

מה כולל ביטוח עסק בסיסי?

כל חברת ביטוח מציעה ביטוח עסק קצת שונה מבחינת התנאים שלו, העלויות שלו ופרמטרים אחרים. אם בכל זאת ננסה למצוא את המכנה המשותף, ניתן לומר כי בכללי הכיסויים הבסיסיים שכלולים בדרך כלל במסגרת זו כוללים ביטוח מבנה ותכולה מפני נזקי אש וטבע, נזקי פריצה, ביטוח צד ג', ביטוח אובדן הכנסות / אובדן רווחים ולעתים גם חבות מעבידים, אחריות מוצר וביטוח ציוד אלקטרוני. קיים באמת היצע גדול של ביטוחים חשובים, והמטרה היא שתשבו עם סוכן שיוכל להתאים לכם את הביטוחים כדי שתקבלו את הכיסוי במושלם.

וזה בדיוק מה שאנחנו עושים בסוכנות לביטוח פתרונות עדיפים. אתם מוזמנים לפגישה אישית, טלפונית או פנים מול פנים, עם אחד הסוכנים שלנו וליהנות מיחס אישי ומהתאמה מושלמת של פוליסה למען השקט הנפשי שלכם.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה