המשפיעים: המנכ”ל שחולש על שורה של עמותות חסד

מאיר אברהם מושקוביץ, מנכ”ל ‘אהבת חסד’

דוכן התרמה של עמותת הגג, 'אהבת חסד', בהר המנוחות | צילום: פישל רוזנפלד

‘אהבת חסד’, ‘מכלול’, ועזרה לחתנים. העסקן הבעלזאי מאיר אברהם מושקוביץ, הקים לאורך השנים מספר ארגונים שנועדו לסייע לפרנסה ולכלכלה של המגזר החרדי.

‘ביזנעס’ מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

לחצו כאן למעבר לדירוג ‘המשפיעים’ המלא של ‘ביזנעס’.

את פעילות החסד שלו החל בעמותת ‘אהבת חסד בארץ הקודש’, המסייע למשפחות במצוקה, שם הוא משמש מנכ”ל. לאחר מכן נכנס מושקוביץ לפעילות בתחום שוק העבודה החרדי והקים את עמותת ‘מכלול’ (מרכז הכוון להכשרה ולתעסוקת חרדים) ומוביל כעת את מיזם ה’חתונה סנטר’.

‘מכלול’ פועל מזה עשור ועושה רבות על מנת לספק פרנסה מכובדת למשפחות מהמגזר החרדי. בארגון יש מחלקות נפרדות לגברים ונשים והוא מעניק מעטפת של הכשרה, ליווי, עזרה בקורות חיים והשמה. זאת, בשיתוף עם מעסיקים ומרכזי עבודה, ומאפשר בפועל למשפחות חרדיות רבות להתפרנס ולהתנהל כלכלית בצורה נבונה.

לאחרונה מוביל מושקוביץ את הקמת ‘חתונה סנטר’, הפועל כעת כמרכז הזמנות ובעתיד מתוכנן להיות גם חנות פיזית. הרעיון של ‘חתונה סנטר’ הגיע מארה”ב, שם הוא כבר קיים בפועל.

ב’חתונה סנטר’ ניתן לרכוש את כל הדברים שחתן וכלה צריכים. האמרה אומרת שיש שם הכל, חוץ מחתן וכלה. מדובר על כוח קניה גדול מאוד שיכול לחסוך סכומים של אלפי שקלים לכל משפחה חרדית ממוצעת בעת שמחה משפחתית.

בנוסף לכך, ‘חתונה סנטר’ אינו גוף מסחרי, כך שהמחירים יכולים להיות יותר נוחים לציבור ולהשפיע לטובה על הוצאת הכספים שלהם.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה