המתנה הגדולה ביותר שאפשר לתת לילדים: לימוד אנגלית חווייתית

לא מן הנמנע כי אנחנו רוצים לתת לילדים שלנו את הטוב ביותר, בוודאי כשזה מגיע ליכולות וכלים לחיים: אנגלית לילדים הינה מתנה שערכה לא יסולא בפז

צילומסך https://www.novakid.co.il/

אנגלית היא השפה השנייה המדוברת בעולם והיא הפכה זה מכבר לשפה האוניברסלית שאותה מכירים מרבית תושבי העולם – כשפת אם או כשפה נוספת – מה שמאפשר להסתדר באמצעותה בכל מדינה ומול מרבית תושבי חצי הכדור המערבי. לכן, רכישת שפת האנגלית, היא אחד הכלים החשובים ביותר שאותו תרצו להעניק לילד שלכם.

האם אפשר לרכוש אנגלית גם בגיל מבוגר? כן. אבל אין ספק שככל שילדכם ייחשף לאנגלית ויתרגל שימוש בשפה האנגלית בגיל צעיר יותר, כך הוא יחוש נוח להשתמש בה, כילד וכבוגר. לימוד אנגלית לילדים נותן מנוף עצום ליכולות ההתפתחות של הילד, כאשר מחקרים רבים מראים כי השיפור המשמעותי ביותר בלימוד ושיפור שפה שנייה נעשה כאשר מתרגלים את כל מיומנויות השפה דווקא בצורה פעילה.

250/200 סייד בר + קובייה

בנובאקיד תוכלו להקנות אנגלית לילדים באופן חווייתי, באמצעות משחק, כך שהלימוד יהיה ממש פעיל ומהנה, חוויתי וכיפי, דרך כזו שהלומדים הצעירים ירצו להמשיך בה מיוזמתם.

 

שיעורים קצרים

ההתאמה של התכנים ל'דור של היום' – מושלמת: הילדים של 2022 רוצים ללמוד בצורה מהירה, בלי שיעורים ארוכים ובלי מטלות מיגעות. בדיוק בשביל זה, יצרנו עבורם שיעורים בני 25 דקות בלבד המתקיימים עם מורים דוברי אנגלית בשפת אם, כדי להשיג תוצאות מהירות.

לצד השיעורים החווייתיים והתכליתיים המועברים דרך משחק, מתבצע תרגול קל ונוח, המכיל יתרונות חיוביים רבים ומאפשר ללמוד את השפה 'על יבש', כדי להגיע לאחר מכן לעולם האמיתי, כשהם מוכנים אליו.

לשם כך, בחרנו עבור ילדכם את המורים המומחים ביותר ללמידת שפות, כדי שיוכלו להתגבר על כל מכשול בדרך, מורים בעלי ניסיון עם יכולות הוראה מיוחדות. הם מנוסים בהוראה מרחוק ובלמידה דרך מערכות מקוונות כך שאפילו לא תצטרכו לחפש חנייה או להביא את הילד מותשים אחרי יום העבודה לקורס האנגלית. לצד זאת, מניסיוננו הוכח, שנוחות הילד בסביבתו הביתית משפיעה גם היא לטובה על יכולת הלימוד הסביבתית.

למעשה, ההתפתחות המהירה של העולם סביבנו, מביא גם את תחומי ההוראה המשלימה, כמו לימודי אנגלית, להסתגל למציאות המשתנה. בנובאקיד משלבים פתרונות טכנולוגיים עם צרכי התלמידים והמורים שלנו. כאשר כחלק מכך, ניתנת האפשרות ללמוד מכל מקום בעולם – גם כאשר המשפחה נוסעת לחופשה בצפון, בחו"ל וכדומה.

בנובאקיד מלמדים אנגלית לילדים בין הגילאים 4-12 כך שצברנו יכולות ממוקדות ללימוד עבור הגילאים הללו. התכנית עצמה נוצרה ויוסדה על ידי מומחים דידקטיים ופסיכולוגים מומחים, תכנית הלימודים מותאמת ומיוחדת לגילאים אלו, וגם זכתה לקבל את התקן האירופאי המחמיר (CEFR).

 

בואו נשחק

 

לימוד דרך משחק מייצר מצב בו החומרים נקלטים היטב עם כמה שפחות מחסומים ויצירת קשיים או הסחות דעת בלימוד השפה. חשוב לזכור, היכולת של הילדים בימינו די מוגבלת – גם כאשר מדובר בלימודים רגילים, לכן, דרך המשחקים, החוויות והתוכניות המרתקות שנמצאות בלימוד אנגלית לילדים בנובאקיד, הילדים ירכשו את השפה בצורה הטובה ביותר שקיימת כיום.

תהליך הלמידה עצמו מורכב כך שבהתחלה הדברים מאד פשוטים ונרכשים בקלות ובכל פעם עוברים לשלב מעמיק יותר, עם שכבה נוספת של למידה כך שהדברים ייקלטו וייטמעו בצורה הטובה ביותר.

חשוב לציין כי מדובר בשיעורים שנמסרים אחד על אחד, כאשר בשיעורי האנגלית לילדים של נובאקיד המורים מקדישים את מלוא מאת אחוזי תשומת הלב לילדכם.

איך ניתן 'לשוחח' עם מורה דובר שפת אם בלבד, שאינו עושה שימוש בשפה שבה מדבר ילדכם? זה בדיוק הטריק: שיעור נובאקיד אינו רק תרגול של השפה, אלא גם משחק מעניין. בפורמט הזה נוצר עניין רב לילד, המתבונן בשקופיות שהמורה מציג, ומאזין למורה המסביר באנגלית מה רואים במצגת שלפניו, באמצעות מילים, חיקויים או מחוות. כך, ללא תרגום או הסברים נוספים התלמידים מתחילים להבין את החומר. הניסיון של נובאקיד בלימוד אנגלית לילדים הוכיח, כי לאחר שיעורים מסוימים התלמידים מתרגלים לפורמט ויכולים להבין בקלות הוראות, לחזור, לבחור או לענות למורים.

למורים של נובאקיד ניסיון רב שנים בעבודה עם ילדים ומתבגרים. הם לומדים, מקבלים הסמכות ומרחיבים את הידע והכישורים שלהם באופן קבוע. ללמד זו התשוקה שלהם! הם מגיעים מכל רחבי העולם, וכמובן, מתאימים את עצמם כאמור, לשיטה החווייתית של נובאקיד: שימוש במשחקים כדי ללמד ביעילות רבה יותר. במהלך השיעורים, הילדים פותרים חידות ומשחקים בפעילויות המתוכננות היטב שבהן מזכירים לילדים פעילויות וחווית, כדי ליצור בתת המודע אווירה חיובית ופתיחות ללימוד השפה בכיף. כתוצאה מכך, הם משיגים תוצאות טובות יותר ומהר הרבה יותר, לא נלחצים ולא משתעממים.

במקביל, ההתאמה לילדכם מתבצעת לאחר הערכה פרטנית, כאשר גישת ההוראה ותכנית הלימודים מתגמשת על פי יכולותיו, כישוריו ותחומי העניין של הילד. כבר בשיעור הראשון בנובאקיד – שבו אנו ממליצים להורים להיות נוכחים, בעיקר בגילים הנמוכים יחסית, 4-6 – מבצעים המורים ההערכה והיכרות עם הילד, כשלאחר מכן מותאמת עבורו תכנית לימודים מושלמת.

ועוד מילה אחת (בעברית…) שתסביר לנו איך זה עובד. כאמור, שיעורי האנגלית המקוונים לילדים בנובאקיד מועברים בצורה מהנה כאשר  גישה זו משיגה תוצאות טובות יותר מהגישה הרגילה. השיעורים מועברים על פי הסטנדרטים האירופאים הגבוהים ביותר ועל ידי מורים מנוסים ומוסמכים – דוברי שפת אם. אם המורים והצוות של נובאקיד יעריכו כי שיעור בן 25 דקות עובר בקלות אצל ילדכם והוא מסוגל בהחלט לשיעור כפול, תוכלו לנסות לצרף שני שיעורים בזה אחר זה.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה