הנהגים דורשים: מחיצה בינם לבין הנוסעים

פעילות קו 274 של אגד ברחובות תופסק לשעתיים במחאה על תקיפת נהג • במהלך השביתה תתקיים עצרת המחאה, בה יחולקו לנהגים תרסיסי פלפל להגנה עצמית • הדרישה: מצלמות תיעוד ומחיצה בין הנהג לנוסעים

נהג אגד. אילוסטרציה | צילום: יח"צ

מחכים לקו 274? בשעתיים הקרובות הוא לא יבוא. איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות הודיע אמש, כי פעילות קו אוטובוס מס’ 274 של חברת אגד, אשר פועל בעיר רחובות, תופסק הבוקר למשך שעתיים. זאת, במחאה על תקיפה אלימה של נהג בקו זה, אתמול בצהריים. לנוסעים בקו זה מומלץ לבחור בדרכים חלופיות.

משכך, היום, יום רביעי, בין השעות 11:00-13:00, תופסק פעילות קו 274, ואיגוד התחבורה יקיים עצרת מחאה עם נהגי החברה בסניף רחובות. במהלך עצרת המחאה, יחולקו לנהגים תרסיסי פלפל להגנה עצמית.

250/200 סייד בר + קובייה

התקיפה ארעה אתמול בצהריים, כאשר נוסע תקף באגרופים נהג אוטובוס מפרקית (אקורדיון), תוך כדי נסיעה של 70 קמ”ש וסיכון כלל הנוסעים. מדובר באוטובוס שיכול להכיל 150 נוסעים.  הנהג נזקק לטיפול רפואי ואושפז. מדובר במקרה נוסף בשרשרת מתמשכת של אירועי אלימות כלפי נהגי אוטובוסים.

יו”ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, אבי אדרי, מסר: “אנחנו לא מוכנים להשלים עם גל האלימות. פנינו לכל הגורמים הרלוונטיים, ביניהם משרד התחבורה, בבקשה שיפעלו להקמת מחיצה לנהגי האוטובוסים, כפי שקיים במדינות אחרות וגם באוטובוסים החדשים שפועלים בארץ.

870/135 ליינר ארטקל

“בנוסף, ביקשנו התקנת מצלמות שיתעדו את כל מהלך הנסיעה. אנחנו מצפים שבתקופה הקרובה הנושא יטופל – ולא, נאלץ להכריז על סכסוך עבודה בכל חברות התחבורה הציבורית המיוצגות ע”י ההסתדרות”.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה