הנשיא ריבלין: שימור וחיזוק הר הזיתים היא משימה חשובה וקדושה

את הדברים אמר הנשיא ריבלין בפגישתו עם חברי הועד הבינלאומי להגנת הר הזיתים: “לקחתם על עצמכם משימה חשובה וקדושה של חיזוק ושימור הר הזיתים”.

הר הזיתים- המשלחת בבית הנשיא

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין אירח במעונו את חברי הועד הבינלאומי להגנת הר הזיתים שהגיעו לביקור בארץ, במסגרת השקת השדולה בכנסת להגנת הר הזיתים המונה למעלה מ-65 חברים בראשות ח”כ הרב יואב בן צור. בפגישה עם הנשיא השתתפו חברי הועד בראשות האחים ר’ אברהם ור’ מנחם לובינסקי, שהגיעו במיוחד מארה”ב במשלחת המונה למעלה מחמישים איש.

נשיא המדינה, אשר רבים מבני משפחתו, הוריו ואחותו, קבורים בהר, אמר במפגש: “הר הזיתים מסמל את התקומה היהודית. לקחתם על עצמכם משימה כל כך חשובה וקדושה של חיזוק ושימור הר הזיתים, שהוא סמל ברור להיאחזותנו בירושלים עירנו”.

box

ראשי הועד הבינלאומי להגנת הר הזיתים, אמרו “אנחנו מלאי הערכה בשם הועד הבינלאומי להגנה על הר הזיתים, על התמיכה והחיזוק של הנשיא, שבכל הזדמנות מביע את החשיבות לשיקום ולשמירה של הר הזיתים. הצלחנו להפוך את המציאות על ההר ולהחזיר אותה ליושנה. יש עוד תכניות רבות לפיתוח ההר ואנו נמשיך ונפעל עבור מימושן”.

במסגרת ביקורם בישראל לרגל הקמת השדולה, נפגשו חברי הוועד גם עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, עם הרבנים הראשיים לישראל וראש העיר ירושלים ניר ברקת.

apps-side
inner

כתיבת תגובה