הסכם נוסף בהיקף 10 מיליון ש"ח לחניון של פרקומט

מצוקת החניה בתל אביב מובילה לפתרונות חדשניים | תוך כחודש בלבד חתמה פרקומט על שלשה חוזים חדשים בהיקף מצרפי של מעל ל- 18 מיליון ש״ח | השבוע חתמה פרקומט על הסכם בהיקף של כ- 10 מיליון ש״ח להקמת חניון רובוטי שיכלול 171 מקומות חניה בפרויקט התחדשות עירונית ברחוב הרצל בתל אביב

מתקן חניה רובוטית של פרקומט | צילום (אילוסטרציה): נאור כהן, פרקומט

פתרונות חנייה נחוצים לתל אביב כאוויר לנשימה וחברת פרקומט אינטרנשיונל בע"מ, העוסקת בתכנון, פיתוח, הרכבה ושירות של מתקני חניה מכניים ורובוטיים בישראל  הודיעה, כי חתמה על הסכם עם יובלים סיטי בוי בע"מ, חברת יזמות ובניה מהמובילות בתחום ההתחדשות העירונית, להקמת חניון רובוטי של החברה הכולל 171 מקומות חניה, בפרויקט דגל של הלקוח, המכונה "ג׳ולי – Julie", המוקם בלב תל אביב, ברחוב הרצל.

פרויקט זה, מצטרף לפרויקטים נוספים של החברה להקמת חניונים רובוטיים גדולים, הכוללים מעל 100 מקומות חניה, הנמצאים כבר בביצוע.

250/200 סייד בר + קובייה

על פי ההסכם, סך התמורה הצפויה לחברה תעמוד על סכום כולל של כ- 10 מיליון ₪.

בהתאם להסכם, התשלום צפוי להתבצע בהתאם להתקדמות אבני הדרך בביצוע הפרויקט והנו צפוי להסתיים ברבעון השני של שנת 2025.

החברה תכיר בדוחותיה הכספיים בהכנסה מהפרויקט על פי שיטת התשומות.

לדברי גיורא נוה מנכ״ל החברה,  אני שמח להודיע היום על הסכם נוסף שחתמנו שמצטרף לשני ההסכמים עליהם הודענו רק בשבועות האחרונים. זה אינו מקרי, אנחנו פועלים אסטרטגית על הרחבת סל הפתרונות והיכולות שלנו וזאת בהמשך למגמת הגידול בביקוש לפתרונות חדשים בתחום החנייה הרובוטית, מה שבא לידי ביטוי בצבר הגדל".

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה