הפיילוט לתשלום בכרטיסי אשראי באוטובוס יורחב לערים נוספות

משרד התחבורה סיכם עם חברת 'אגד' להרחיב את פיילוט התשלומים בכרטיס אשראי לערים נוספות | הפיילוט שכבר פועל בחברת 'דן', יורחב בקרוב לערים ירושלים, חיפה ואילת | המשמעות: במהלך הקיץ הקרוב, יצטרפו כ-400 אלף נוסעים ביום לשירות התשלום עבור הנסיעה באמצעות כרטיסי אשראי

מכשיר התיקוף החדש, באשראי | צילום: מיכאל דימנשטיין, לע"מ

לאור הצלחת הפיילוט לתשלום באמצעות כרטיס אשראי בתחבורה הציבורית, אותו יזמה שרת התחבורה מירי רגב, סיכמו במשרד התחבורה, באמצעות הרשות הארצית לתחבורה ציבורית, עם חברת 'אגד' על הרחבת הפיילוט לערים נוספות ברחבי הארץ.

הפיילוט שכבר פועל בחברת 'דן', יורחב בקרוב לערים ירושלים, חיפה ואילת, שם יוכלו משתמשי התחבורה הציבורית ליהנות מאפשרות התשלום בכרטיס אשראי, בדרך להטמעת השירות בכל קווי התחבורה הציבורית בישראל, בהתאם לתכנית העבודה של משרד התחבורה.

מנכ"ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים משה בן זקן: "לצד הסיוע במאמץ המלחמתי והשמירה על הרציפות התפקודית, בהתאם לחזון שרת התחבורה לעידוד השימוש ושיפור השירות במערך התחבורה הציבורית, בחודשים הקרובים יורחב פיילוט התשלומים בכרטיסי אשראי במערך התחבורה הציבורית, זאת בהמשך לפיילוט שבוצע בהצלחה עם חברת דן. תושבי הערים ירושלים, חיפה ואילת, יוכלו ליהנות מאפשרות התשלום בכרטיס אשראי, זאת בהתאם לתכנית העבודה של המשרד להטמעת השירות בכל קווי התחבורה הציבורית בישראל".

ראש הרשות הארצית לתחבורה ציבורית עידן מועלם: "במהלך הקיץ הקרוב, יצטרפו כ-400 אלף נוסעים ביום לשירות התשלום עבור הנסיעה באמצעות כרטיסי אשראי, כחלק מתכנית העבודה של משרד התחבורה להרחבת השירות לכל הארץ. הרשות לתחבורה ציבורית שמה לה כיעד להעמיד לרשות אזרחי ישראל מערך תחבורה ציבורית איכותי, חדשני ושירותי".

2 תגובות ל: "הפיילוט לתשלום בכרטיסי אשראי באוטובוס יורחב לערים נוספות"

  1. אז אני באמת אוכל ליסוע בתחבורה הציבורית??
    וואלה.
    כבר קרה לי פעמיים שממש סינג'רתי רכב מבני המשפחה, רק מהלחץ של איך אני אשלם על הנסיעה – אמנם יש לי רב קו, אבל אין לי NFC בטלפון ואפילו אין לי מושג ירוק מה זה, אבל זה מה שהוא טען כשניסיתי לטעון אותו בכסף.

  2. למה זה לוקח כל כך הרבה זמן להטמיע סליקת אשראי בכל החברות?!

    ומתי סופסוף יחזירו את נסיעת המעבר גם לאשראי?

כתיבת תגובה