הפנינה הירוקה: נפתח הפארק הגדול בלב פרויקט היוקרה "פסגות ירושלים"

'פסגות ירושלים' אשר החל לפני חג הפסח את שלב האכלוס נמצא בימים אלו בסיום שלב המסירות.

פסגות ירושלים

במסגרת תנופת האכלוס המתקיימת בפרויקט היוקרה פסגות ירושלים, נפתח בימים אלו בשעה טובה ומוצלחת הפארק הירוק והמרהיב הממוקם בטבורו של הפרויקט לרווחת והנאת תושבי השכונה. מדובר בשטח ציבורי פתוח ורחב ידיים המהווה ריאה ירוקה מטופחת, הכוללת גינה פנימית גדולה, אזורי מנוחה ומרגוע, נוי סביבתי וכן מתקני משחקים חדישים ומשוכללים עבור ילדי תושבי השכונה.

הפארק הירוק בלב מתחם "פסגות ירושלים", נדיר בהיקפו באזור זה של מרכז ירושלים. הוא תוכנן במיוחד עבור משפחות הדיירים, היכולים כעת לרדת עם ילדיהם אל הפארק היישר מפתח הבית, לשחק עם ילדיהם ברוגע, מבלי שיצטרכו לחצות ולו כביש אחד. זו בשורה משמחת במיוחד הילדים וההורים כאחד.

technion-box

הפארק הירוק הנשקף מכל הבתים הפנימיים של הפרויקט משווה לו אווירה נעימה ומטופחת. דגש מיוחד הושם על עיצוב הגינות, הספסלים, התאורה ומתקני השעשועים, שנבנו ברמה הגבוהה ביותר. הפנינה הירוקה שבלב מתחם המגורים משלימה את איכות החיים הנדירה הקיימת בפרויקט היוקרה.

'פסגות ירושלים' אשר החל לפני חג הפסח את שלב האכלוס נמצא בימים אלו בסיום שלב המסירות. יצוין, כי במעמד מסירת כל דירה נוכחים נציגי היזמים, נציגי חברת הפיקוח ונציג חברת הבניה 'אשטרום' אשר מלווים את הדייר החדש ומוודאים שהכל לשביעות רצונו. יצוין כי נותרו למכירה כ-10 דירות אחרונות בפרויקט, הכוללות מפרט יוקרתי ומשודרג ובעלות נוף ירושלמי מרהיב. מדובר בהזדמנות אחרונה בהחלט, כאשר לקראת ראש השנה הבעל"ט ייסגר משרד המכירות באתר.

מאחורי "פסגות ירושלים" עומדות שלוש חברות היזמות הגדולות: קרסו נדל"ן, אק"ה נדל"ן בבעלות אלי קליין, וטעמן נדל"ן. חמשת בנייני הפרויקט כבר מתנשאים מכל עבר ומפארים את לב ירושלים התורנית. גולת הכותרת של הפרויקט הוא כמובן המיקום המושלם והנדיר, בקרן הרחובות ירמיהו, שמגר וברנדס. פסיעה אחת מחצרות הקודש הגדולות בעלזא, גור ובאיאן וממרכזי התורה החשובים של ירושלים, ובסמיכות למרכזי המסחר והקניות המובילות לציבור החרדי בעיר.

side
Technion – inner

כתיבת תגובה