הפקחים יצוידו במצלמות גוף במהלך נסיעות באוטובוס

נאבקים באלימות: פקחי חברת מטרופולין יישאו מצלמות גוף במהלך כל הנסיעה באוטובוס | המטרה: להגן על הפקחים והנהגים וליצור הרתעה | במקרה של תיעוד פגיעה בנהג או בפקח, התיעוד יועבר לטיפול המשטרה

מצלמה, מצלמת גוף מצלמות גוף המורכבות על גבי שוטרים. אילוסטרציה | צילום ארכיון: דוברות משטרת ישראל

איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות וחברת מטרופולין חתמו היום (ג') על הסכם קיבוצי מיוחד ותקדימי במסגרתו יוצבו מצלמות גוף על עשרות פקחי החברה, במטרה להגן עליהם מפני אלימות וליצור הרתעה.

מצלמת הגוף תופעל על ידי המפקח עם כל עלייה לאוטובוס ותכובה רק לאחר ירידתו מהאוטובוס. היא תצלם ותקליט באופן רציף ואם היא תתעד פגיעה בנהג או במפקח, התיעוד יועבר לטיפול המשטרה.

יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, אבי אדרי: "מדובר בעוד צעד חשוב בבניית המיגון וההרתעה במקרים של אלימות כנגד הנהגים והפקחים בתחבורה הציבורית. יידע כל תוקף שהוא מתועד חזותית, והראיות שיתועדו כנגדו יהיו בעלות משקל קריטי בחומרת הענישה על ידי בתי המשפט".

בחתימת ההסכם היו מעורבים: יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות אבי אדרי, מנהל ארצי חטיבה עובדי תחבורה ציבורית באיגוד עובדי התחבורה דורון עזרא, יו"ר הוועד הארצי של עובדי המנהל במטרופולין רפי גיגי, עו"ד מוריה גליק ממשרד עו"ד אלעד מורג ועו"ד יפעת ארינובסקי ממשרד יונתן פסי.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

תגובה אחת ל: "הפקחים יצוידו במצלמות גוף במהלך נסיעות באוטובוס"

  1. איזה מדינת חכמי חלם במקום לתקן ולשפר את החינוך במוסר מקצצים ומעבירים למצלמות.. הרי מי שתוקף זה מראה על אי שפיות.. בית המשפט ישלח אותו להסתכלות.. וימצא שהוא איו שפוי … ואז מה הועילה המצלמה… אם יחנכו ליראת שמים.. לא צריכים כל מיני מכשירים כדי להוכיח.. … זה כמו הסיפור של חכמי חלם במקום לתקן הגשר בונים בית חולים מתחת הגשר שכל מי שיפול יישר לבית חולים….

כתיבת תגובה