הצלחה לתערוכה אומנותית שנערכה ע”י תלמידות סיעור מוחות

התערוכה הציגה כ-250 כריכות ספרים שעוצבו ע”י התלמידות וזכתה לקריאות התפעלות רבות * אחת העדויות סיפרה על הגברת מכירות הספר שעוצב ע”י אחת התלמידות.

סיעור מוחות תערוכה

תערוכה אומנותית ייחודית הוצגה השבוע בבית הנסן בירושלים ע”י בוגרות בית הספר ‘סיעור מוחות’. בתערוכה שזכתה להתפעלות מקצועית רבה הציגו תלמידות תקשורת חזותית ב’סיעור מוחות’ 250  כריכות ספרים מלאות חיים וצבע.

התערוכה שהוצגה בבית הנסן – המקום הירושלמי האותנטי שמהווה חממה לאומנות נשמעו קריאות התפעלות על ידי המבקרים הרבים ובהם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

apps-box

הספרים להם עוצבו הכריכות עסקו בדמיון, היסטוריה, הומור, פילוסופיה, יהדות, חינוך וסדרה מרהיבה על אחרית הימים.

התלמידות שסיימו שנה ראשונה בתקשורת חזותית הציגו תוצאות מגוונות שהוכיחו תהליך עמוק ומחקר מקיף וחכם שקדם לבחירת השפה העיצובית.

העבודות היו מרהיבות ומשובבות עין לצד היותם עדכניות וטרנדיות כאשר גם הגימורים וההגשה על פורמטים ענקיים עוררו השתאות ויצרו אוירה של תערוכה בסטנדרט גבוה במיוחד.

אחת התלמידות עיצבה סדרת ספרים לספרים של אביה, ד”ר עוז מרטין, על טיפול בתקשורת ובנישואין. בני משפחתה ציינו כי הכריכות בסדרת הספרים – הגבירו את המכירות עד מאד.

בתערוכה בחנו אנשי המקצוע מאיר אשל, אייל גור ועמיחי עשאהל את העבודות ושיבחו את התוצאה שהתקבלה בתום שנת לימודים אחת.

גב’ מרים שרביט מנהלת בית הספר מציינת כי “בסיעור מוחות לומדים לחשוב, לחקור ואז לעצב נכון. המשוב שאנו מקבלים מצד הציבור ומצד אנשי המקצוע מוכיח כי התלמידות הציגו כישורים יוצאי דופן באיכותם”.

side
inner

כתיבת תגובה