הקורונה שינתה לכם את העסק? ספרו על זה לכולם!

זרמתם, התגמשתם, הבנתם את השוק וביצעתם שינוי בעסק שלכם בתקופת הקורונה? ספרו על זה לכל עם ישראל! • ‘ביזנעס’ פונה לבעלי עסקים שמעוניינים לשתף בתובנות, סיפורים על השינוי שביצעו והתוצאות בשטח – ומציע לכם להשתתף כמרואיינים בכתבת מגזין חגיגית שתפורסם במהלך הפסח שלחו עכשיו את הסיפור שלכם בתמצות אל [email protected]

צמיחה עסקית | צילום: שאטרסטוק

חוויתם שינוי בתקופת הקורונה? קידמתם את העסק שלכם למקום אחר, שתמיד חלמתם עליו או שמעולם לא חלמתם שתגיעו אליו? ספרו לנו על זה ואולי תקבלו אזכור חינם בכתבת מגזין חגיגית כאן באתר ביזנעס!

למה אנחנו מתכוונים?

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

הנה:

נגיף הקורונה פגע בעסקים. נקודה. עסקים מלבלבים קמלו, עסקים פורחים כמשו ועסקים שבעליהם הצליחו להחזיק את הראש מעל המים לאורך השנה, ‘טבעו’. כמעט למוות.

לעומת זאת, ישנם הרבה עסקים שחוו תנופה במהלך משבר הקורונה. אלה, נחלקים לשתי סיבות.

באפיק הראשון אלו עסקים שהבינו את הפוטנציאל הטמון במוצרים ספציפיים כגון: מסכות, כפפות, ציוד רפואי נלווה לפרטיים ולעסקים. מדבקות תואמות, למידה מרחוק וכן הלאה וכן הלאה, מוצרים שלפתע פתאום רמה קרנם בדיוק כמו דבק המלחמה החום, הטרנזיסטורים, הסוללות והמים המינרליים לפני 30 שנה בימי מלחמת המפרץ.

באפיק השני, עסקים שכמעט מצאו את עצמם סוגרים את דלתם, אבל ברגע מסוים, בהארה מלמעלה, הם הבינו שמה שהיה הוא לא מה שיהיה ובג’ונגל החדש שקם כאן יש צורך להיות טורף מסוג שונה.

מאותו רגע הם שינו פאזה. ממאשימים הם הפכו לעסוקים, ממתלוננים למבצעים ועשו את הלא ייאמן. אותו מוצר שמכרו עד כה, אותו שירות שהעניקו וכמעט תם לנצח, קיבל תנופה אדירה. שוב חשבון הבנק התמלא בתזרים, שוב היה סיבה לקום בבוקר ושוב התפילה התחלפה מבקשה להודאה.

אליכם, אל שחייני האפיק השני, אנו פונים היום.

Inner article

תארו לנו ב-15 משפטים לכל היותר (!), כיצד ניהלתם את העסק טרם פרוץ הקורונה לחיינו, היכן הייתה נקודת השבר, מה השינוי שהובלתם ולאן לדעתכם השינוי מוביל אתכם.

כתבו לנו אל [email protected], ואל תשכחו לציין: שם, אימייל וטלפון לחזרה, כתבו את השעה הנוחה לכם במשך היום, ואם נחליט שהסיפור שלכם מעניין – ניצור אתכם קשר בהקדם!

האזכור והריאיון כמובן, ללא עלות, והינו מערכתי לחלוטין.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה