הקניון החדש של ניו ג'רזי יפעיל מתחם כשר

מדובר במתחם אוכל הכשר הראשון אי פעם בצפון אמריקה במרכז קניות • המתחם יכיל יהיו שש מסעדות ודוכן לאוכל מהיר, שאותם יפעילו חברות מניו יורק ועד מיאמי • המטרה: למשוך את הציבור היהודי להיכנס למקום

סניף אושר עד בניו ג'רזי | צילום אילוסטרציה: אושר עד

כאילו לא די בכך שמתוך 116,000 הקניונים ברחבי ארה"ב, צפויים להיסגר לא פחות מ-25% עד שנת 2022, בניו ג'רזי מנסים להתגרות בגורל ובסוף החודש הקודם נפתח במרחק קטן ממנהטן הקניון השני בגודלו בארצות הברית והשלישי בגודלו בצפון אמריקה כולה.

כך, למרות שבארה"ב הולך ותופס פופולריות אתר deadmalls.com ("קניונים מתים"), המספר את סיפורם של עשרות מרכזי קניות העומדים נטושים, השלימו בימים אלה את בנייתו של קניון גרנדיוזי בשטח כולל של 418 אלף מ"ר.

את קניון "American Dream" בניו ג'רזי החלו להקים לפני כ-15 שנה ובתחילת בנייתו הייתה עלייה בנתוני הקניונים. במגזין 'ביזנעסוכות' סקרנו לעומק את תחילת נפילת הקניונים כתוצאה מהמסחר האלקטרוני הפורח מסביב לעולם. המשקיעים של הקניון התלבטו והחליטו בסופו של דבר לתת תמהיל רחב מאוד של מתקני שעשועים ופנאי בניסיון למשוך קהל אמריקני לקניון הענק ולערוך בו את רכישותיו.

במתחם הקניון המפלצתי ניתן למצוא רכבת הרים, מדרון סקי מקורה, פארק מים ענק, בריכת גלים וכ-450 חנויות ממגוון רחב מאוד של מותגים. הנהלת הקניון פוזלת גם אל הציבור היהודי הגדול המתגורר באזור ניו ג'רזי וניו יורק ובמאמץ לא קטן הצליחו לבנות בקניון מתחם אוכל כשר.

מדובר במתחם אוכל הכשר הראשון אי פעם בצפון אמריקה. המתחם יכיל יהיו שש מסעדות ודוכן לאוכל מהיר, שאותם יפעילו חברות מניו יורק ועד מיאמי במטרה למשוך את הציבור היהודי להיכנס למקום.

בניו ג'רזי סקפטיים מאוד לגבי הצלחת הקניון ויתכן שבסופו של דבר כל המאמצים וההשקעות הרבות היו לשווא. לעומת זאת בעיתון 'המודיע' נכתב שבקהילה היהודית מודים על הקמת הקניון ומעודדים את ההנהלה מאחר ורבים מתושבי האזור משתדלים שלא להשתמש במחשב בבתיהם ולא מבצעים את רכישותיהם ברשת האינטרנט, אלא מעדיפים לצאת לקניון לצורך הקניות.

כתיבת תגובה