השתמש בשמות בדויים במערך הפצה של סיגריות אלקטרוניות

תושב אשדוד נעצר בחשד להפעלת מערך הברחה והפצה של סיגריות אלקטרוניות | במסגרת החקירה נחשפה מעבדה שעל פי החשד משמשת לייצור והכנת סיגריות אלקטרוניות | החשד: הפיק מסמכים פיקטיביים והשתמש בשמות בדויים על מנת להסתיר את מעורבותו בהפעלת מערך ההפצה

הסיגריות שנתפסו | צילום: רשות המסים

תושב אשדוד, הובא בני בית משפט השלום בבאר שבע בחשד שהפעיל מערך של הברחה והפצה של סיגריות אלקטרוניות משטחי הרשות הפלסטינית אל שטח מדינת ישראל. כבוד השופטת אחינועם צוריאל האריכה את מעצרו של החשוד עד ליום 27/06/24 בשעה 12:00.

מבקשת המעצר והפרוטוקול עולה, כי במסגרת חקירה שנפתחה כנגד החשוד על ידי יחידת חקירות מכס ומע"מ באר שבע בסיוע של יס"מ מעברים ויחידת יעדים ברשות המסים, עלה החשד כי הוא הפיק מסמכים פיקטיביים והשתמש בשמות בדויים על מנת להסתיר את מעורבותו בהפעלת מערך הפצה של סיגריות אלקטרוניות. במסגרת החקירה נחשפה מעבדה שעל פי החשד משמשת לייצור והכנת סיגריות אלקטרוניות ואינה חוקית.

במהלך חיפוש שנערך נתפסו ג'ריקנים עם נוזלים עליהם כתובים שמות של טעמים, עשרות יחידות של סיגריות אלקטרוניות עם נוזל בפנים ומכונות עם מזרקים המשמשות לכאורה לערבוב הנוזלים עם הניקוטין. כמו כן, נתפסו מאות יחידות של סיגריות אלקטרוניות ומכונות הדפסה של המותג.

כתיבת תגובה