וויצ'ק מציגה את כלי הבינה המלאכותית הראשון בשוק השכירות

שירות החדש RentAI, הוא מאגר ידע שיציג מידע עדכני על מחירי השכירות והיצע הדירות בעשרות ערים בארץ ברזולוציות של אזורים, שכונות ורחובות ספציפיים | המאגר יאפשר השוואת מחירים בין תקופות ויציג מגמות מחירים עד לטווח של שנה שלמה אחורה. הוא מבוסס על מאגרי המידע הייחודים של WeCheck | בנוסף, המערכת תכיל בתוכה צ'אטבוט המבוסס על הכלים של Open AI שיוכל לנהל שיחות עם שוכרים ובעלי דירות ולענות על שאלות רלוונטית בתחום השכירות, לטובת המשתמשים.

מנכ"ל WeCheck רמי רונן |צילום: יח"צ

חברת הפינטק WeCheck המתמחה בשוק הנדל"ן, השכירות והמשכנתאות, השיקה אמש (13.8) שירות חדש וחינמי לכלל השוכרים, בעלי הדירות והמתווכים – RentAI. מדובר במאגר מידע זמין, המתעדכן באופן שוטף, ומציג מידע עדכני על מחירי השכירות והיצע הדירות במגוון ערים בארץ. המאגר יאפשר לקבל מידע מדויק על נתוני השכירות בישראל ברזולוציות גבוהות של שכונות ואפילו רחובות ספציפיים. המאגר יאפשר להשוות את המחירים הקיימים למחירים בעבר עד לטווח של שנה שלמה אחורה, להשוות מחירים בין דירות עם מספר חדרים ספציפי, ואף לראות את הדירות מבחוץ באמצעות חיבור לשירות הstreet view של גוגל.

בנוסף, RentAI יכיל בתוכו צ'אטבוט מבוסס על כלי הבינה המלאכותית של Open AI, דרכו יהיה ניתן לגשת למאגרי מידע הבלעדיים של WeCheck על שוק השכירות הישראלי. הבוט יוכל לנהל שיחות עם שוכרים ובעלי דירות ואף לענות על שאלות רלוונטיות בתחום השכירות. באמצעות RentAI, שוכרים ובעלי דירות יוכלו לקבל תמונת מצב מהימנה על מצב השכירות באזורם, להשוות מחירים בקלות ובנוחות ולהתנהל על סמך מצב השוק האמיתי ומידע מספרי ומדויק, ולא על סמך תחושות בטן.

RentAI מבוסס בין השאר על המידע הייחודי שנמצא אצל WeCheck לגבי מחירי שכירות בפועל וזאת על בסיס הפעילות הרחבה של החברה בתחום ההשכרה.

מנכ"ל WeCheck רמי רונן: "שוק השכירות בישראל היה, עד היום, שוק מאוד לא משוכלל: פיקוח נמוך, מידע מפוזר ולא מדויק אודות ההיצע והמחירים ומדידות שגויות שמתבצעת בחסות המדינה. המוצר שאנחנו משיקים היום מסמן את סופו של המצב הזה. אנחנו מאמינים ששוק הוגן מבוסס על מידע הוגן – תמונת מצב ברורה וידועה למוכרים ולקונים, הבנה משותפת של השוק והכללים שלו. רק כך ניתן לייצר סביבה בטוחה והוגנת בשוק השכירות. RentAI יגרום לשוק השכירות להיות שקוף וברור לכולם – לשוכרים ולמשכירים. שוכרים לא יצטרכו להסתכל בעשרות קבוצות בניסיון להבין אם המחיר שנגבה מהם הוא גבוה או נמוך ביחס לשוק, בעלי דירות יוכלו להסתמך על מידע אמיתי על מחירי שכירות באיזורם ולא רק על עצות וטיפים מגורמים לא מקצועיים. אנחנו גאים בו ופותחים אותו לכל דורש למען שוק שכירות הוגן יותר".

Inner 620/130

כתיבת תגובה