ווי מה? תכירו: שירות התשלומים הפופולרי בסין 微信 מגיע לארץ

לאומי קארד תהיה חלוצת התשלום הדיגיטלי בישראל • משיקה את שירות התשלומים הדיגיטלי ‘וויצ’אט פיי’ מסין • האפליקציה, שתחליף בתוך חודשים ספורים את המזומן או האשראי עשויה לזנב בפופולריות של וואטסאפ

האפליקציה הבאה של ישראל? | Wechat

תשכחו מהארנק: בעוד שחברות האשראי מתקוטטות ביניהן מי תהיה הראשונה שתאפשר תשלומים באמצעות ארנק דיגיטלי בישראל – לאומי קארד הקדימה את כאל כשחתמה השבוע הסכם עם וויצ’אט הסינית (כך כותבים זאת בסינית: 微信) לאחר שרק השבוע פורסם כי כאל במגעים עם וויצ’אט.

‘ביזנעס’ מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

כתוצאה מכך, בקרוב, תיירים סינים יוכלו לרכוש באמצעות אפליקציית וויצ’אט פיי בישראל, בחנויות פיזיות, ללא צורך במזומן או בכרטיס אשראי.

בהמשך, תטמיע לאומי קארד את השירות לכלל האזרחים בישראל.

אפליקציית הארנק הדגיטלי וויצ’אט פיי, משרתת כבר כיום מאות מיליונים בעולם, ומאפשרת תשלום באמצעות אפליקציה בחנויות פיזיות, בחנויות רשת, וכן להעברת כספים – ומחליפה לחלוטין את הצורך בנשיאת כרטיס אשראי או כסף מזומן.

וויצ’אט, היא האפליקציה הפופולרית ביותר בסין להעברת הודעות, ומאפשרת הודעות ושיחות וידאו חינם באיכות גבוהה מאוד, תרגום הודעות מסינית לאנגלית ולהיפך, העלאת תמונות ל’וול’ משותף, שליחת מיקום בשידור חי ועוד. לוויצ’אט גרסה באנגלית וגם בעברית, ולבעלי חשבון בנק בסין ניתן כמובן להעביר דרכה כספים. וויצ’אט נחשבת למתוחכמת ומתקדמת הרבה יותר מוואטסאפ.

עתה, משיקה לאומי קארד את אפשרות התשלום באמצעות וויצ’אט פיי לתיירים סינים בלבד, אך כאמור, בשלב הבא יקיף לא רק את התיירים הסינים אלא את כלל לקוחות לאומי קארד. התשלום באפליקצית וויצ’אט פיי מתבצע כך: היישומון מציג על המסך קוד QR. הקוד מוצמד למסוף שקורא אותו, ומחייב את חשבון הלקוח כתשלום לכל דבר. בהמשך, תאפשר לאומי קארד ללקוחותיה בישראל לשדרג את התשלום באפליקתיית וויצ’אט בחנויות אינטרנט.

לאומי קארד, שבימים אלה מנהלת מו”מ לרכישת חברת מסופי האשראי ‘כספיט’, תזדקק לשווק לחנויות – אם לאחר רכישת ‘כספיט’ ואם דרך משווקים שברשותם מסופונים תואמים – מסופים המותאמים לקריאת טכנולוגיית קוד QR דינאמי, שיתמכו בתשלומים סלולריים מאפליקציות.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה