ומי תגיע לבני ברק? כלל ביטוח • צפו במתחם העסקים Live

'כלל ביטוח' רוכשת 50% ממגדל 'סטודיו' המוקם בבני ברק • המגדל נבנה ע"י קבוצת תדהר ויזם נוסף פרטי • אז מתי זה יקרה ואלו קומות תקבל כלל ביטוח? רמז: לא את הקומות העליונות • ויש גם שידור חי מעבודות הבנייה – כל הפרטים

מגדל העסקים Studio Tower | הדמיה: 3dvision

מתחם העסקים של בני ברק נמצא בפריחה מתמדת. מלבד בנייני ב.ס.ר. וקונקורד הפועלים כמרכז העסקים החדש של המרכז, ישנם עוד מספר בניינים בבניה, וכמה נוספים בשלב התכנון.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

Box

מרכז העסקים הוא למעשה הגב הכלכלי של העיר, שמשופעת למכביר בבתי כנסיות, בתי מדרשות ישיבות וגופים רבים הפטורים מתשלום ארנונה. זאת, בנוסף לתושבים רבים מאוד הנמצאים במצב סוציו אקונומי נמוך, מה שמקנה להם הנחות והטבות שונות, שצריכות להגיע מהיכן שהוא.

ואכן, בשנים האחרונות, מתחם העסקים של בני ברק מהווה למעשה את הבסיס והגב הכלכלי של העיר, ומאפשר להנהלת העיר לנתב את הסכומים שמגיעים ממתחם העסקים, לטובת תושבי העיר.

היום כאמור, מתפרסם כי כלל ביטוח רוכשת 50% מהזכויות במגדל Studio באזור העסקים של בני ברק, וזאת תמורת 120 מיליון שקל. היזמים הם קבוצת תדהר ויזם פרטי נוסף. בעבר רכשה כלל ביטוח 20 קומות במגדל השחר בגבעתיים תמורת 300 מיליון ש"ח. גם מגדל השחר הוקם ע"י חברת תדהר.

בנוסף ל'כלל', חברות נוספות האמורות לשכור שטחים במגדל, הן חברת וקסמן גוברין גבע, חברת ניהול פרויקטים ששכרה את שתי הקומות העליונות במגדל, וחברת תדהר עצמה, אשר אמורה לשכור קומה שלמה בבניין לצורך מיקומה של מחלקת התכנון של החברה.

Inner – Calcala

בתגובה לפרסום על הרכישה, מסר יוסי דורי, משנה למנכ"ל כלל ביטוח ומנכ"ל כנ"ף, כי "עסקה זו היא המשך יישום האסטרטגיה שלנו לרכוש ולצבור נכסים איכותיים ותזרימיים בתיקי העמיתים והנוסטרו".

מנכ"ל קבוצת תדהר, אודי שרביט, אמר כי  "פרויקט סטודיו טאוור הינו מגדל המתכננים הראשון בישראל המותאם במיוחד עבור קהילת התכנון והבנייה – מהנדסים, אדריכלים יועצים, במטרה לרכז פעילות בתחומי הנדל"ן והתשתיות. קונספט המגדל יאפשר שיטת ניהול פרויקטים חדשנית באמצעות קומות עבודה שיתופיות ומתקדמות".

המגדל עצמו כעת בשלבי הקמה והוא צפוי להתאכלס בסוף 2020. המיקום של המגדל, בלב איזור העסקים של בני ברק, ליד רמת החייל, קריית עתידים ותחנת הרכבת של בני ברק, מעניק לו יתרונות רבים מאוד. בנוסף לכך המגדל אמור להיות בן 16 קומות ועם עיצוב חדשני ופתוח, הוא תוכנן ע"י האדריכל משה צור, ואמור לכלול גם קומת מסחר בשטח של 1,300 מ"ר.

צפו בעבודות הבנייה בשידור חי:

Inner

תגובה אחת ל: "ומי תגיע לבני ברק? כלל ביטוח • צפו במתחם העסקים Live"

  1. עיריית בני ברק בדרך להיות העירייה העשירה בישראל.
    הודות לפעילות ראש העיר קרליץ, היחיד מהמגזר העסקי שכיהן בה בעבר

כתיבת תגובה