זוכים וזוכים: בהגרלה נוספת על סך 10,000 דולר

מסע ההתרמה לקיום צוואתו של מרן ראש הישיבה זצוק”ל כבר בעיצומו המקדימים לתרום עד יום שלישי זוכים להיכנס גם להגרלה המקדימה על סך 10,000 דולר נוספים!

לא חלף זמן רב מאז שהחל מסע ההתרמה האדיר, לקיום צוואתו הטהורה של מרן הגראי”ל שטינמן זצוק”ל והציבור כבר החל להירתם בהמוניו. בכל זאת, לא בכל יום ניתנת לנו ההזדמנות, להכיר טובה במשהו לגדול הדור רבן של ישראל, שנשא את עול הציבור על כתפיו. בקשתו האחרונה של מרן נכנסת ללב כל יהודי ששומע אותה ואת התוצאות, אנחנו רואים בשטח

250/200 סייד בר + קובייה

התרומות זורמות ומצטברות, כל כרטיס שנרכש מבטיח ומאפשר את קיומו של בית המדרש הגדול בעולם – ‘ישיבה על קברו”. הטלפונים במוקד ההתרמה לא מפסיקים לצלצל וההתראות על תרומות חדשות באתר לא מפסיקות לזמזם. יש סיבה שהציבור מזדרז לתרום כבר עכשיו, למרות שההגרלה הגדולה על סך 100,000 דולר תתקיים בעוד כחודש.

גם אני מעוניין להצטרף לזריזים הנשכרים ולהיכנס להגרלה המקדימה>>>>>>>

הסיבה העיקרית היא כמובן – מצווה הבאה לידך אל תחמיצנה ובנוסף הרי ידוע שזריזים מקדימים למצוות. אבל ישנה סיבה נוספת והיא שכל הקודם ותורם זוכה להיכנס להגרלה נוספת מלבד ההגרלה הגדולה. ההגרלה המקדימה על סך 10,000 דולר שתתקיים בחצות הלילה בעוד יומיים י”ב כסלו.

זו הזדמנות כפולה ומכופלת שכדאי לנצל, גם לקיים את בקשתו האחרונה של מרן ראש הישיבה זצוק”ל וגם להיכנס לשתי הגרלות על סך כולל של 110,000 דולר! סכום שיכול להביא שקט ורוגע כלכלי לכל בית. תרמו עכשיו ותיהנו מכל העולמות גם זכות החזקת התורה הקדושה שתעמוד לכם לעולם הבא ולנצח נצחים וגם זכות ההשתתפות בשתי ההגרלות שיאפשרו לכם לחיות מתוך רווחה כלכלית בעולם הזה.

ההזדמנות החד פעמית הזו לא תחזור על עצמה וכולנו רוצים להיות חלק מהקהל הקדוש שנרתם למען המטרה החשובה. אז בואו נזדרז יחד ונוכל להמשיך בלב שקט, בידיעה שאנחנו כבר עשינו את שלנו. תחשבו על זה, הרי בסופו של דבר כולנו ניתן את חלקנו, אז מדוע לא לעשות זאת כבר היום ולהרוויח כניסה לשתי ההגרלות? אך הגיוני ומתבקש לתפוס את הזכות הזו בשני ידיים ולומר: אני את שלי כבר עשיתי עבור העתיד הרוחני והגשמי שלי ושל משפחתי.

הצטרפו גם אתם להמוני בית ישראל, שכבר הבטיחו את השתתפותם בהגרלה הגדולה ובהגרלה המקדימה, כדי שזכות קיומו והמשך פעילותו של בית המדרש הגדול בעולם תיזקף גם לזכותכם.

גם אני מעוניין להצטרף לזריזים הנשכרים ולהיכנס להגרלה המקדימה>>>>>>>

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה