חדש בישראל: מאסטרקארד שאינו דורש חשבון בנק

הכרטיס החדש הוא ללא אשראי, והוא מוטען בכסף ע"י הלקוח, יאפשר בישראל מגוון חדש של פתרונות תשלום

פלוס קארד. כרטיס נטען מבית מאסטרקארד

 

קבוצת פלוס קארד השיקה בישראל כרטיס פריפייד חדש. הכרטיס מונפק ע"י הבנק  האירופאי IDTFS העוסק שנים רבות בתחום הנפקת כרטיסי חיוב באירופה, ותחת המותג העולמי מאסטרקארד.

הכרטיס החדש נכנס לשוק צומח שעד היום היה נחלתם בישראל של הגופים הבנקאיים בלבד ונועד לתת מענה לקהלי לקוחות שעד עתה לא הייתה להם נגישות למוצרים פיננסיים מסוג זה, כאשר הכרטיס החדש אינו דורש חשבון בנק.

מנכ"ל קבוצת פלוס קארד, שחר לנדאו: "לאחר השקה שקטה שהתקיימה בחודשים האחרונים חברת פלוס קארד שמחה לצאת בהשקה מסחרית. הכניסה שלנו לשוק, תוביל להגדלת המגוון של אמצעי התשלום הבינלאומיים הקיימים בישראל ותאפשר תרבות צריכה מושכלת וחסכון משמעותי באמצעות שורה של מוצרים שייבנו במיוחד לצרכי השוק בישראל".

ממאסטרקארד העולמית נמסר: "אנחנו מברכים על הרחבת מגוון מוצרי התשלום שיעמדו לרשות הצרכן הישראלי".

כלל כרטיסי פלוס קארד הינם בתקן אבטחה EMV המחמיר, מגיעים עם קוד PIN אישי, והוא הכרטיס שניתן לשימוש בהכי הרבה בתי עסק ומכשירי כספומט בעולם. תהליך קבלת הכרטיס הוא פשוט ומהיר. אפשרויות הטעינה הן מגוונות לרבות מזומן והעברה בנקאית, אין אשראי ואין ריבית. התשתיות הטכנולוגיות המתקדמות של החברה יאפשרו הוצאה לפועל של שיתופי פעולה ולהנפיק כרטיסים ממותגים לאוכלוסיות שונות, בהתאמה לצרכים שונים של הגופים השותפים.

המידע על השימושים הוא פרטי ודיסקרטי, כאשר לרשות לקוחות החברה עומד מוקד שירות לקוחות, כולל אפשרות להודיע בכל עת על גניבה או אובדן, ובנוסף אזור אישי מאובטח באתר החברה לביצוע פעולות שונות וצפייה במידע ואפליקציה לסמארטפון המאפשרת מגוון פעולות.

בכוונת החברה להעמיד לרשות לקוחותיה מחזיקי הכרטיס שורה של הטבות והנחות מובנות מהן יוכלו הלקוחות ליהנות  ע"י תשלום בכרטיס בבתי עסק נבחרים בארץ ובחו"ל.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה