חדש וחזק: רקסטון החדש הושק בישראל

ספינת הדגל החדשה של סאנגיונג מספקת נוכחות ויוקרה יחד עם עוצמה, בטיחות, סגנון ומרחב משופרים. “רכב 4X4 אמיתי יורש את ה-DNA שלו משלושה דורות שקדמו לו”

SANNGYONG REXTON החדש

עם מנוע טורבו דיזל 2.2 ליטר מציע ביצועים חזקים, הנעה לכל ארבעת הגלגלים ותיבת הילוכים אוטומטית בעלת 7 הילוכים של מרצדס-בנץ, 9 כריות אוויר ומערכות בטיחות מתקדמות – סאנגיונג רקסטון החדש הושק היום בישראל במחיר תחרותי של 239,900  ₪ .

הרקסטון החדש נאה מאוד ומציע תא נוסעים איכותי מבעבר.

ono box
SANNGYONG REXTON החדש

ביבואנית, ‘טלקאר’, אמרו הבוקר כי “הרקסטון מייצג צעד ענק קדימה בכל תחום – מראה וסגנון , מבנה ובטיחות , ביצועים וטכנולוגיה. הרכב החדש נשאר נאמן לערכי הליבה של מותג סאנגיונג ומציע יכולות שטח מובהקות , בטיחות מתקדמת , אבזור עשיר , ותמחור אטרקטיבי”.

במכונית מנוע טורבו דיזל 2.2 ליטר המפיק הספק מרבי של 181 כ”ס ומומנט מרבי של 42.8 קג”מ.  ותיבת הילוכים אוטומטית בעלת 7 הילוכים של מרצדס-בנץ. בסיס הגלגלים בו עומד על 2,865 מ”מ.  הרקסטון החדש הוא גם אחד הטובים בקבוצתו מבחינת זוויות הגישה והנטישה, העומדות על 20.5 מעלות ו-22.2 מעלות בהתאמה.

הרקסטון מיוצר על שלדת Quad Frame המיוצרת מפלדה מתקדמת בעלת חוזק גבוה (AHSS), תוצאה של שותפות אסטרטגית חדשה עם יצרנית הפלדה POSCO, שמעניקה מרכב בעל חוזק גבוה הרבה יותר תוך הפחתת משקל.

SANNGYONG REXTON החדש

גם מבחינת הבטיחות יש זינוק משמעותי לטובה: הרקסטון החדש ישווק עם 9 כריות אוויר, כולל כרית אוויר לברכי הנהג, וכן מאפייני בטיחות וסיוע אלקטרוניים חדשים, כגון חלוקה אלקטרונית של כוחות הבלימה, אזהרת התנגשות קדמית, בלימת חירום אוטונומית, התראה על סטייה מנתיב, סיוע לאלומה גבוהה וזיהוי תמרורים, שכולם מגבירים באופן משמעותי את הבטיחות ונוחות הנהג והנוסעים. במכונית, בנוסף, עזרי בטיחות אלקטרוניים הכוללים חלוקה אלקטרונית של כוחות הבלימה ו-ABS, בקרת אחיזה, הגנה אקטיבית מפני התהפכות, סיוע לזינוק בעליה, איתות לבלימת חירום וסיוע לנסיעה במורד. לכך נוספות מערכות סיוע בטיחותיות לנהג, כגון אזהרת התנגשות קדמית, בלימת חירום אוטונומית, התראה על סטיה מנתיב, סיוע לאלומה הגבוהה וזיהוי תמרורים.

רמות ה-NVH (רעש, רעידות ונוקשות) של הרקסטון החדש שופרו משמעותית לעומת הדגם שהוא מחליף, הודות למרכב הקשיח יותר שלו, אווירודינמיות משופרת להפחתת רעשי הרוח, בידוד מנוע טוב יותר באמצעות תושבות מנוע הידראוליות, שיפור אטימת תא הנוסעים ורעשי כביש וצמיגים נמוכים יותר.

SANNGYONG REXTON החדש

side
inner

תגובה אחת ל: "חדש וחזק: רקסטון החדש הושק בישראל"

  1. הרקסטון מהווה תגובה נאה לכלי השטח הוותיק, ה”לנד קרוזר” לכל מי שאין הפרוטה בכיסו מצויה אז זה בהחלט פתרון אמיתי, בשונה מהקרוזר שיקר ממנו בכ-100,000 ש”ח ומתומחר בחזירות ע”י יבואן חמדן שזיהה את הביקוש כבר איך שהכלי הזה הגיע לארץ.

כתיבת תגובה