חולון: אירוע ביטוחי או לא? שכר הדירה ששולם לא יוחזר

ביטוח ישיר תממן שכ״ד של שנה ללקוחות החברה שהתגוררו בבניין שקרס בחולון | התשלום יינתן עד למיצוי הבדיקות וההבנה אם מדובר באירוע ביטוחי. גם אם לא יוכר כאירוע ביטוחי – המבוטחים לא יצטרכו להשיב את הסכומים שקיבלו | החברה העניקה ללקוחות מקדמה של 10,000 ש״ח כבר 24 שעות לאחר התרסקות הבניין  

זירת המבנה שקרס בחולון | צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

ביטוח ישיר הודיעה כי תממן שכר דירה לשנה לבעלי הדירות המתגוררים בבניין שקרס בחולון.

זאת, עד למיצוי הבדיקות וההבנה האם מדובר באירוע ביטוחי. יצוין כי גם אם לא יוכר כאירוע ביטוחי , המבוטחים לא יצטרכו להשיב את הסכומים שקיבלו.

החברה כבר העניקה למבוטחיה שהתגוררו בבניין שקרס, סך של 10,000 ש״ח להתארגנות ראשונית, זאת לאחר 24 שעות מיום שקרס הבניין. עתה, מגדילה החברה את הסכום לסך של שנת שכירות, לפי הערכת שמאי וללא התחייבות מצד הלקוחות. העברת הכסף תתבצע ללא בירוקרטיה, ותושלם עוד השבוע.

מנכ״ל ביטוח ישיר, קובי הבר, אמר כי החברה דאגה ללקוחותיה מיד עם קריסת הבניין, והיא תמשיך ללוות אותם. לדבריו: ״מיד עם הקריסה מחלקת התביעות שלנו העבירה ללקוחות סך של 10,000 ש״ח להתארגנות ראשונה של הלקוחות, וזאת עוד בטרם נקבע אם הפוליסות שבידיהם מכסות את המקרה. מרגע שנוכחנו לדעת שהבדיקה תארך זמן, ולצד בדיקה המפקח על הביטוח, החלטנו להעניק ללקוחות שכר דירה של שנה, עד למיצוי הבדיקות וההבנה האם מדובר באירוע ביטוחי”.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה