חוק איילון מיושם: השלט הדיגיטלי יוחלף רק פעם ב-24 שעות

לראשונה: השילוט הדיגיטלי מגיע לאיילון • המפרסמים ייהנו מהחלפת השילוט לפי הצורך ומזג האוויר, אבל החוק מחייב החלפה של התוכן רק פעם ב-24 שעות

נתיבי איילון | צילום: נתי שוחט, פלאש 90

של בטיחות הנהגים, תוכן השלט הדיגיטלי החדש שהוצב באיילון – יתחלף רק פעם ביממה.

זאת לאחר שחברת ברעם, באמצעות חטיבת BARAM DIGITAL, מרחיבה את פריסת השילוט הדיגיטלי (DOOH) ותתקין לראשונה שלט דיגיטלי באיכות HD בנתיבי איילון.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

המסך ייחשף לכמיליון נחשפים בכל יום הנוסעים באיילון במחלף השלום/עזריאלי. המפרסמים יוכלו ליהנות אמנם מגמישות של החלפת מסרים בזמן אמת ומרחוק, אך כאמור, בהתאם לחוק השילוט באיילון, השלט הדיגיטלי יציג מסרים סטטיים שאינם מתחלפים בפרק זמן הקטן מ-24 שעות.

גיא ברעם, מנכ”ל ובעלים של חברת ברעם פרסום מקורי, אמר היום, כי “אנו ממשיכים להשקיע בחטיבת ה-DIGITAL ולהרחיב את פריסת מסכי ה-LED בחוצות. היתרונות של המסכים הדיגיטליים כוללים את האפשרות להציג תוכן ‘טרי’ בלי עלות הפקה והתקנה.

“זאת ועוד, ניתן לשלב את הפרסום יחד עם טכנולוגיות נוספות, כך למשל המפרסם יכול לשלב מידע אודות מזג האוויר ולייצר קמפיין שהתוכן שלו משתנה בהתאם (אם זה יום גשום או יום שטוף שמש). שילוט דיגיטלי לא מאפשר לפספס את המסר הבולט – לא ניתן ‘להחליף תחנה’ ואין תוכנות שיכולות לחסום את הפרסום”.

אגב, מחיר הפרסום ל-10 ימים (כולל עד 10 הפקות ללא עלות) עומד ע”ס של 40,000 שקלים.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה