חיפה על המפה: כ 5,000 יח”ד ישווקו במסגרת מחיר למשתכן

המכרז של מחיר למשתכן עד כה בחיפה היה בקרית אליעזר לבניית 453 דירות ואף מגרש לא נותר ללא הצעה בגלל הביקושים בעיר וברמ”י מקווים כי גם הפעם יהיה ביקוש מצד יזמים להתמודד במכרזים.

חיפה shutterstock

רשות מקרקעי ישראל (רמ”י) צפויה לשווק בקרוב קרקעות לבנייתן של כ–5,000 יחידות דיור במחיר למשתכן במורדות הדרומיים בכניסה לעיר חיפה.

לפי הפרסום של יעל דראל ב’דה מרקר’, מוקד הבנייה החדש שבו מתוכנן המהלך המסיבי הוא חטיבת קרקע גדולה שצפויה לצאת לשיווק עם פינויו של בסיס התובלה הצה”לי הפועל בסמוך לאצטדיון סמי עופר בעיר.  

ono box

ברשות מקרקעי ישראל אישרו את הפרטים וציינו כי כבר במהלך 2018 ישווקו קרקעות להקמתן של 1,000 יחידות הדיור הראשונות בתוכנית הממשלתית. בעיריית חיפה מעריכים כי עם סיום שיווקן של הקרקעות באזור זה תהפוך שכונת נאות פרס לשכונת ענק, עם מספר משוער של כ–7,500 יחידות דיור.

המכרז של מחיר למשתכן עד כה בחיפה היה בקרית אליעזר לבניית 453 דירות ואף מגרש לא נותר ללא הצעה בגלל הביקושים. מוקד נוסף של מחיר למשתכן בחיפה צפוי להיבנות ברמת אלמוגי, שם מתוכנן מספר מצומצם יחסית של כ–150 דירות בלבד. בשלב זה שווקו קרקעות לבניית כ–60 דירות במסגרת מחיר למשתכן.

side
ono-inner

כתיבת תגובה