חשיפה: יש משהו בעסק שיותר חשוב מכסף!

שונה משכיר, ניהול עסק דורש הרבה מיומנות אישית. הידע והניסיון המקצועי, אחראי על פחות מ20% מהתוצאה • כדי להצליח בעסקים, מחויב בעל העסק להשקיע בעצמו. להבין את הראש שלו וללמוד איך להפעיל אותו נכון • בעל עסק נדרש לדעת איך עסק בנוי, מה הוא דורש ממנו, ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הנוחה והרגועה ביותר

אהרן זילבר | צילום: באדיבות המצלם

כל בעל עסק רוצה שהעסק שלו יהיה רווחי, שיוכל להביא פרנסה מכובדת הביתה. וכשהעסק לא מצליח להביא את הרווחים הנדרשים, זה מציק. ולפעמים גם מתסכל… אך יש משהו אחר, שמפריע לבעל עסק הרבה יותר – – –

הרוגע והשלווה הנפשית שנלקחו ממנו מאז אותו יום שהוא החליט להיות בעל עסק או עצמאי.

250/200 סייד בר + קובייה

בשונה משכיר, ניהול עסק דורש הרבה מיומנות אישית. הידע והניסיון המקצועי, אחראי על פחות מ20% מהתוצאה. כדי להצליח בעסקים, מחויב בעל העסק להשקיע בעצמו. להבין את הראש שלו וללמוד איך להפעיל אותו נכון.

בעל עסק נדרש לדעת איך עסק בנוי, מה הוא דורש ממנו, ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הנוחה והרגועה ביותר.

שיווק ומכירות, הוא לא החלק הקשה בעסק, זה המקום היחיד שבו אפשר לקבל פידבק מתמיד מהלקוחות, שאכן העסק שווה, ושיש לו מה לתרום לאנשים. צריך רק ללמוד איך עושים זאת נכון.

התנהלות פיננסית בעסק, זה לא רק להיות מחושבן, זה דורש הבנה והכרה מעמיקה, כדי שהדבר הזה לא יסחוט את בעל העסק יותר מדי, ובעיקר לדעת, איך המספרים בסוף מביאים לו רווח אמיתי בחשבון בנק.

הדברים האלה, הם לא סודות. כמעט כל בעל עסק מבין את זה, ולפחות חלק מזה… “השינוי הזה חייב לקרות בראש, שינוי פנימי שישנה את המוח שלנו…” – אומר אהרן זילבר – יו”ר בית זילבר אשר עוסק כבר למעלה מעשור, בליווי בעלי עסקים להצלחה ופריצה עסקית.

בית ‘זילבר’ משיק עכשיו מחזור נוסף של קורס הדגל שלו ‘פריצה עסקית’. הקורס הזה כבר הוביל יותר מ- 500 בעלי ובעלות עסקים להצלחה עסקית מסחררת.

“אני מאמין שהצלחה עסקית, מתחילה דווקא בראש של בעל העסק” – מסביר אהרן זילבר את ההבדל בין הקורס הזה, לקורסים אחרים בשוק. “בקורסים שלנו, אנו יורדים לשורש העניין, ומלמדים את בעלי העסקים לאמץ תפיסות ותובנות נכונות שיובילו אותו בסופו של תהליך, לניהול עסק מצליח”.

870/135 ליינר ארטקל

בוגרי הקורס מציינים את השינוי הפנימי שהם חווים במהלך הקורס, ובעיקר בחצי שנה אחרי הקורס “לוקח זמן עד שהמסרים מצליחים לחדור פנימה, אך אחרי תקופה אני פתאום מסתכל אחורה ולא מאמין איזה דרך משמעותית עשיתי” חושף אחד מבוגרי הקורס.

המחזורים החדשים לגברים ולנשים יפתחו בעוד שבוע בבני ברק, ויהיה ניתן להשתתף במפגש הראשון ללא התחייבות. ההזדמנות הזאת נועדה כדי לאפשר לבעלי עסקים, שמעוניינים לעשות את השינוי הזה, להתרשם מקרוב ולהרגיש את אש השינוי באוויר.

לפרטים נוספים אודות הקורס, ולצפייה בעדויות מפי בעלי העסקים – בוגרי הקורס, לחץ כאן!

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה