טיסות העסקים מתחדשות עם סלון מעופף ומפנק | גלריה

חברת טיסות העסקים KlasJet מוסיפה מטוס בואינג 737 BBJ2 לצי הבלעדי המיועד עבור לקוחות בכירים הנוסעים בקבוצות קטנות יותר ומעוניינים בנסיעות עסקים שקטות, קטנות ומפנקות במיוחד | המטוס ימריא מדובאי וישמש נשיאים, משפחות מלוכה, נציגים בכירים ועוד | וכמה מגלגל שוק מטוסי העסקים העולמי?

בואינג 737 BBJ2 | צילומים: יח"צ

נפתח בנתונים: בשנת 2021, שוק מטוסי העסקים העולמי גלגל 25.87 מיליארד דולר והוא צפוי להגיע ל-38.34 מיליארד דולר עד 2029, צמיחה בשיעור CAGR של 4.06%. מטוסי עסקים טסו 3.3 מיליון טיסות ברחבי העולם בשנת 2021, הכי הרבה טיסות שנרשמו במשך שנה בודדת ו-7% יותר מנקודת השיא הקודמת בשנת 2019. נתונים סטטיסטיים של מטוסים פרטיים חושפים צי עולמי של 21,929 מטוסים רשומים.

כדי להרחיב את סל המוצרים של KlasJet, ספקית שירותי צ'רטר ו-ACMI תאגידית שבסיסה באיחוד האירופי – זו מוסיפה לצי מטוסי בואינג BBJ2, MSN 32971. המטוס אמור להתחיל לפעול באמצע אפריל 2023 ובסיסו יהיה בדובאי. סוכן המכירות הכללי של מטוס זה יהיה משרד צ'פמן פריבורן מאיחוד האמירויות הערביות, דובאי.

בואינג 737 BBJ2 אמור לספק את הצרכים הספציפיים של לקוחות בכירים הנוסעים בקבוצות קטנות יותר. "בעוד שמטוסי ה-VIP בואינג 737 האחרים שלנו, בעלי 56-68 מושבים, הם נהדרים עבור קבוצות גדולות יותר, כגון קבוצות ספורט, משלחות עסקיות ופוליטיות, ה-737 BBJ2 ישמש כבחירה מדהימה עבור משפחות אמידות, נציגי ממשלה, נשיאים, משפחות מלוכה, משלחות עסקיות חשובות. נכון לעכשיו, המטוס נמצא במרכז ההשלמה של קבוצת Avia Solutions, שם פנים המטוס יחודש במלואו", מסבירה ריטה דומקוטה, מנכ"לית KlasJet.

שירותי צ'רטר של מטוסי עסקים עסקיים מבוקשים מאוד בכל רחבי העולם, מכיוון שקבוצות גדולות יכולות לנסוע וליהנות מכל ההטבות של תעופה עסקית: זמן טיסה גמיש, שירות יוקרתי במטוס, מושבים מיוחדים ומחיר למושב בדומה למושבים במחלקת עסקים בחברות תעופה רגילות. "אנו מתכננים כי 737 BBJ2 החדש שנוסף יאפשר לנו לחזק את עמדותינו בשוק המזרח התיכון הצומח במהירות מכיוון שהמטוס הוא אופציה מושלמת עבור אנשים בכירים המתגוררים באזור או מבקרים בו על בסיס קבוע", היא משתפת.

המטוס בעל 23 המושבים מכיל אזור טרקלין מרווח, חדר שינה במטוס ומקלחת. "המטוס נועד לענות גם על הצרכים המתוחכמים ביותר של לקוחותינו. הוא מתוכנן מתוך מחשבה על נוחות ונוחות הנוסעים, העיצוב נוצר תוך שימוש בחומרים איכותיים", משתפת מנכ"לית KlasJet.

Inner article

מוקדם יותר השנה, הוסיפה חברת התעופה את רשימת שירותי ACMI לנוסעים, והוסיפה לחברת האם שלה, קבוצת Avia Solutions, את קו ספקי הקיבולת ההולך וגדל של קבוצת Avia Solutions.

KlasJet היא חברת צ'רטר פרטית ותאגידית, המפעילה צי של מטוסים בעיצוב ייחודי שבסיסו בווילנה, ליטא, כמו גם בשדות תעופה ברחבי מערב ומזרח אירופה, אפריקה והמזרח התיכון. לחברה 7 מטוסי BBJ Boeing 737 מ-23 עד 68 מושבים. היא מציעה גם שירותי חכירה של ACMI לחברות תעופה ומפעילי תיירות ברחבי העולם המתמודדים עם אתגרי לוחות זמנים של טיסות, תוכניות התרחבות ואספקת מטוסי גיבוי. צי המטוסים של החברה הזמין לשירותי ליסינג של ACMI כולל 6 מטוסים של בואינג 737-800 – כל אחד עם קיבולת של 189 נוסעים.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה