טסים לחו"ל? מעכשיו תוכלו לנווט בעברית עם 'מוביט'

גם בחופשה בחו"ל, מנווטים עם Moovit: האפליקציה זמינה ב- 112 מדינות וב- 3,500 ערים בהן ניתן לתכנן נסיעה ולנווט אל כל יעד בתחבורה הציבורית בעברית | משנים את אזור השירות באפליקציה בקלות, מנווטים ומגיעים אל היעד באמצעות תחבורה ציבורית זולה ומהירה | וגם – איך מגיעים עם Moovit משדות התעופה למרכזי הערים ולכל אזורי התיירות הכי אטרקטיביים באמצעות תחבורה ציבורית?

פרנקפורט (ארכיון)

מעל לשני מיליון נוסעים צפויים לטוס במהלך חופשת הקיץ, כך עולה מנתוני רשות שדות התעופה הצופה עלייה של ממש בנוסעים לחו"ל בקיץ הקרוב. ואיך מנווטים בחו"ל? כך תתגברו על מחסום השפה: מוביט (Moovit), המובילה העולמית בתחום פתרונות ניידות כשירות (MaaS), מציעה פתרון אידיאלי למטיילים – ניווט כמעט לכל יעד בשפה העברית. Moovit זמינה ב-112 מדינות וב-3,500 ערים, ומאפשרת לתכנן נסיעה בקלות ובנוחות בכל פלטפורמות התחבורה הציבורית בערים מרכזיות ברחבי העולם.

איך זה עובד? משנים אזור שירות: נכנסים למסך הראשי באפליקציה ולוחצים על שם המדינה בפינה השמאלית העליונה. לאחר מכן לוחצים על “החלפת אזור שירות". בוחרים את היעד אליו טסים ושבו תרצו להיעזר באפליקציה הפופולרית. ברגע שתלחצו על היעד, אזור השירות יתחלף ואתם תוכלו להשתמש באפליקציה במיקום החדש.

כך תחסכו זמן וכסף. במקום לבזבז כסף על מוניות יקרות, תוכלו להגיע למרכזים עירוניים ולתחנות תיירותיות בקלות ובמהירות באמצעות תחבורה ציבורית. האפליקציה מציגה את המסלול המהיר והזול ביותר לכל יעד, כך שתוכלו להפיק את המרב מהחופשה שלכם.

הגעתם לשדה התעופה? יכך תגיעו בקלות למרכזי הערים. בבואכם לשדה התעופה, לפני שאתם עולים על מונית בדקו את אפשרויות התחבורה הציבורית באפליקציה.

לדוגמה:

פרנקפורט – Hauptwache, משדה התעופה קחו את הרכבת התחתית קו S8 או S9 עד לתחנת Frankfurt Hauptwache.

רומא – מזרקת טרווי, משדה התעופה לוקחים רכבת Fiumicino Aeroporto עד לתחנת הרכבת התחתית  Rome Termini ועולים על קו A עד ל Fontana di Trevi.

בודפשט – Vaci Utca, משדה התעופה Ferenc Liszt International לקחת אוטובוס מתחנת Astoria M אחד מהקווים 8E, 133E, 110, 7, 5,112, 107 עד לתחנת Ferenciek Tere

לונדון – רחוב אוקספורד, משדה התעופה Heathrow Airport לוקחים רכבת קווים 1,2,3 Abbey Wood עד לתחנת Bond Street ומשם מחליפים לרכבת תחתית Central עד לתחנת Oxford Circus.

הגעתם למרכז העיר? כך תנווטו בין האתרים השונים.

לדוגמה:

רומא: מהקולסיאום ( The Coliseum) למזרקת טרווי (Fontana Di Trevi) –  מתחנת האוטובוס הסמוכה לקוליסאום (Piazza del Colosseo) ניתן לצעוד רגלית לתחנת Colosseo. משם יש לעלות על קו 85 או על קו 117 לכיוון Termini ולרדת כעבור 5 תחנות בתחנת Corso/Minghtti. נדרשת הליכה של 3 דקות למזרקת טרווי (Piazza di Trevi).

לונדון: מהגלגל הענק בלונדון (London Eye) לרחוב אוקספורד (Oxford Street) –  יש ללכת אל תחנת הרכבת Waterloo (כחמש דקות הליכה) ולהמתין לאחד מהקווים  Stonebridge Park או Queens Park ברציף 3. נסיעה של 5 תחנות בסופה יש לרדת ב- Oxford Circus.

פריז: ממגדל אייפל (Eiffel Tower) לשאנז אליזה (Avenue des Champs-Élysées)-  יש להמתין לקו 30 מתחנת מגדל אייפל (Tour Eiffel). נסיעה של 6  תחנות בסופה יש לרדת ב- Charles de Gaulle-Etile Kleber ומשם ללכת כ-  3 דקות לשאנז אליזה Avenue des Champs-Élysées)

ברצלונה: משוק סאן אנטוני  (Sant Antoni Market)  למוזיאון פיקאסו (Museum Picasso)- יש ללכת לתחנת Paral.lel – Margarit ולהמתין לקו H14 נסיעה של 8 תחנות בסופה תצטרכו לרדת בתחנת Pg Isabel II – Pla da Palau . הליכה של כ-  5 דקות תוביל אתכם למוזיאון פיקאסו (Museum Picasso)

כתיבת תגובה