טריק לבני ברקים? חניוני הפארקים ברמת גן – בתשלום

כרמל שאמה הכהן רק נבחר לראשות העיר רמת גן וכבר נוקט בצעדים שלא מתקבלים בעין יפה במגזר החרדי • האם ההחלטה כי החניה חינם בפארק הלאומי וסביבותיו לתושבי העיר בלבד הינה הכנה לבין הזמנים? • המשמעות: חרדים, לכו לבני ברק

החניה חינם לתושבי העיר בלבד. מפת העיר רמת גן

מכה למטיילים הבני ברקים: חודשים ספורים בלבד לאחר סערת הדרת החרדים מהפארקים וגינות המשחקים בגבעת שמואל, מצטרפת גם העיר רמת גן  לחגיגה ולא תאפשר עוד לאורחים מחוץ לעיר חניה חינם בפארקים שבתחום שיפוטה.

‘ביזנעס’ מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

250/200 סייד בר + קובייה

אלא שבשונה מהחלטת עיריית גבעת שמואל בבין הזמנים האחרון – הפעם, בחרה רמת גן להתעטף באצטלה של דאגה לתושביה, תוך מניעה עקיפה של כלל תושבי יתר ערי הארץ מהזכות לחניה חינם, שתינתן לתושבי העיר בלבד.

כמובן, שמאחורי בסיס ההחלטה, עומדת גם תוספת הכנסות מדוחות החניה ומהתשלומים עבורה, שיגיעו לעירייה בעקבות ההחלטה, ומשמשות כסיבה, שעל פניה נשמעת לכאורה הגיונית, למהלך.

אך עדיין, מאחורי הקלעים של הוראת ראש עיריית רמת גן החדש, כרמל שאמה הכהן, עומדת החלטה, שגם אם העומדים מאחוריה נזהרו משמץ של אפליה בוטה, המשמעות שלה הינה ברורה: מעתה, חניוני הפארק הלאומי, הספארי והחורשה הצמודה לכפר המכביה יהיו בתשלום למי שאינו תושב העיר. תושבי בני ברק יכולים לחפש לעצמם פארקים אחרים, או פשוט, לשלם עבור החניה.

ראש העיר עצמו מכחיש כי בהחלטתו כיוון לבני ברקים, ובשיחה עם העיתונאי אבי רבינא אמר כי הוא “מוכן לתת גם לתושבי בני ברק חניה חינם ובלבד שגם תושבי רמת גן יקבלו את מה שמגיע להם מבני ברק”. לדבריו, הוא פתוח לשיתופי פעולה ומחר הוא אף ייפגש עם ראש עיריית בני ברק הנכנס אברהם רובינשטיין. “אני פתוח לשמוע הכל ובעד שיתופי פעולה”, אמר.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה