יודעים מה קורה עם הילדים מאחור? פשוט תסתכלו קדימה

הפיצ’ר הישראלי שמספק לנהג ‘עיניים בגב’ ומאפשר לו קשר עין אל הילדים במושב האחורי • BABY CAM 5 – היא מצלמה המציגה לנהג את הנעשה במושב האחורי ברכב, מרגע התנעת הרכב ועד תום הנסיעה

מערכת BABY CAM של הכפתור | צילום: שירה זיו

חברת “הכפתור”, המפתחת ומשווקת מערכות בטיחות וחירום מצילות חיים לרכב בטכנולוגיית eCall, משיקה פיצ’ר ייחודי: BABY CAM 5 – מצלמה המציגה לנהג את הנעשה במושב האחורי ברכב, מרגע התנעת הרכב ועד תום הנסיעה.

כידוע, לא פעם הסחות דעת המגיעות מהמושב האחורי גורמות לנהג לאבד שליטה, או לסטות מהנתיב ולגרום לתאונה, רח”ל. BABY CAM 5  נועדה למנוע את הישנותם של מצבים אלה, באמצעות מצלמה המותקנת על הדשבורד של הרכב המאפשרת בקרה לנעשה במושב האחורי ללא צורך בהפניית הראש אחורנית, או ביצוע תנועות חדות מסכנות חיים.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

המצלמה, בעלת מסך מובנה הממוקם בצמוד למערכת התראה לסטייה מנתיב (במכוניות שבהן קיימת מערכת כזו, או מעל לוח המחוונים משמאל, צמוד לשמשה הקדמית), מאפשרת קשר עין שוטף ומאפשר צפייה בזמן אמת בנעשה במושב האחורי הן בשעות היום והן בשעות הלילה.

“המצלמה”, טוענים בחברה, “מקנה לנהג קשר עין וביטחון לאורך הנסיעה. היא ניתנת להתקנה בכל סוגי הרכבים הקיימים והתקנתה אסתטית ואינה מצריכה קידוחים. משך ההתקנה קצר וניתנת לבחירה בביתו של הלקוח, או במשרד, בהתאם להעדפותיו”.

לדברי מנכ”לית ‘הכפתור’, יערה יוחנן- רוזן, “הסחות הדעת מהוות בין המשתנים העיקריים לגרימת תאונות דרכים ברחבי העולם. כהורים, אנו נתקלים לא מעט בצורך לראות מה קורה במושב האחורי, בין אם מדובר בתינוקות, או ילדים קטנים ולתקשר עימם, גם אם בפועל אנו מבינים שהפניית הראש אחורנית עשויה להוביל לאיבוד שליטה בהגה בין רגע. מצלמה זו נועדה להקנות להורה סוג של ‘עיניים בגב’ ולאפשר תקשורת עם הילדים במושב האחורי לאורך כל הנסיעה ללא צורך בהסטת עיניים מהכביש”.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

תגובה אחת ל: "יודעים מה קורה עם הילדים מאחור? פשוט תסתכלו קדימה"

  1. מערכת מעולה, מאז שיש לי את המסך אני הרבה יותר רגועה. לדעתי חשוב שיהיה אותה בכל רכב כי זה באמת מסוכן שההורים מסתובבים אחורה בזמן הנסיעה

כתיבת תגובה