יוזם סטארט-אפ? דואר ישראל מחפשת אותך לפיילוט

סחר מקוון, שירותים פיננסיים, לוגיסטיקה, תחבורה חכמה, בינה מלאכותית, IoT, שירות וחווית לקוח, ניהול תורים וביקושים, סייבר, אבטחת מידע ובלוקצ'יין, הם רק חלק מהתחומים שדואר ישראל מתכוונת להתחדש בה טכנולוגית • כל הפרטים

מרכז החדשנות של דואר ישראל למיזמים טכנולוגיים

חברת דואר ישראל יוצאת בקול קורא, הפונה לסטארט-אפים ישראליים להגיש הצעות לפיילוטים בדואר ישראל, במטרה לייצר תשתית לפתרונות מתקדמים עתידיים בתחומי הליבה של החברה: סחר מקוון, בנק הדואר וקמעונאות. את המהלך מובילה מאיה קלדרון, סמנכ"ל חדשנות ופיתוח עסקי בדואר ישראל אשר נכנסה לאחרונה לתפקיד.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

Noam1 – Box

בנוסף, תקים החברה מרכז חדשנות ליזמות טכנולוגית ישראלית, אשר יפתח בתל-אביב בחודשים הקרובים. הקמת מרכז החדשנות והקול הקורא לסטארט אפים אושרו על ידי דירקטוריון החברה בראשות רו"ח חזי צאיג, אשר שימש בעבר כמנהל מרכז ההשקעות של התמ"ת.

"הקול הקורא הוא סנונית ראשונה בשורה של שיתופי פעולה עסקיים, שיוזם דואר ישראל עם גורמים בתעשיה, מתוך תפיסה שהדואר יכול לשמש פלטפורמה לפיתוחים טכנולוגיים ועסקיים רבים", נמסר מדואר ישראל.

עוד ציינו בחברת השילוח הישראלית, כי שיתוף הפעולה עם חברות הסטארט אפ יתמקד ויתמוך בפיתוח שירותים ומוצרים של מיזמים טכנולוגים ישראליים בתחומים רלוונטיים לפעילות העתידית של החברה כמו: סחר מקוון, שירותים פיננסיים מתקדמים, לוגיסטיקה ותחבורה חכמה, בינה מלאכותית, IoT, שירות וחווית לקוח, ניהול תורים וביקושים, סייבר ואבטחת מידע, בלוקצ'יין ועוד. הסטארט-אפים אשר יבחרו יחלו בפיילוט עם דואר ישראל, שבסופו יוחלט האם להטמיע את הפתרונות ולהתקדם להסכם מסחרי ו/או השקעה בסטארט-אפ.

לדברי חזי צאיג, יו"ר דירקטוריון דואר ישראל,  "הקול הקורא לסטארט-אפים עולה בקנה אחד עם אסטרטגית החברה לייצר ולפתח בתהליך מואץ, טכנולוגיות חדשניות, שיביאו להמשך שיפור השירות לציבור, תוך שיתוף פעולה עם התעשיה וגופים מקומיים להם סינרגיה עם הדואר".

"דואר ישראל הוא גוף הלוגיסטיקה והריטייל הגדול בארץ בעל הפרישה הרחבה ביותר בישראל, עם יותר מ-1,200 נקודות מגע עם הציבור וכ-50 מיליון ביקורים בשנה", אמר מנכ"ל דואר ישראל, דני גולדשטיין.

מאיה קלדרון, סמנכ"ל חדשנות ופיתוח עסקי בדואר ישראל, הוסיפה ואמרה, כי בדואר ישראל "מעוניינים לשתף פעולה עם תעשיית ההייטק המקומית ועם מיזמים בעלי פוטנציאל עסקי עם דגש על סטארט-אפים שכבר פיתחו אב טיפוס למוצר. הסטארט-אפים שיבחרו, יבצעו כאמור פיילוט עם דואר ישראל ועם הצוותים המקצועיים התומכים, ויחד יגבשו את המודל העסקי ואת המוצרים והשירותים הרלוונטיים לצרכי החברה".

Noam1 – Inner

כתיבת תגובה