יורד מהמדף: מגבונים ששיווקה 'סופר פארם'

קניתם מארז שמינייה של מגבוני 'לייף-בייבי' בסופר פארם או בחנות אחרת? • משרד הבריאות מפרסם אזהרה על תוצרת 'ניאופארם' המשווקת ע"י סופר-פארם

שמיניית מגבוני לייף-בייבי | צילום: משרד הבריאות

משרד הבריאות קורא להפסקת שיווק ושימוש באצווה 4911 של המוצר "לייף בייביז – מגבונים לחים לתינוקות ללא בישום" מס' רישיון 117166 המגבונים מיוצרים ע"י חברת די.פי.אל מוצרים היגיינים חד פעמיים בע"מ ומשווקים ע"י סופר פארם.

לפי הודעת משרד הבריאות, "מדיווח שהתקבל במשרד הבריאות עולה החשש כי באצווה של המגבונים, התגלה זיהום וקיים חשש לבטיחות השימוש במגבונים. הודעה מתאימה נמסרה לנקודות המכירה וניתנה הנחייה להסרת אצווה זו מהמדפים.

Box
"לקוחות אשר ברשותם מוצר מהאצווה הנ"ל מתבקשים להפסיק את השימוש במוצר.
"הציבור מתבקש שלא לעשות שימוש באצווה זו, ולהחזיר את המוצרים לנקודות המכירה. למענה לשאלות נוספות או בירורים ניתן לפנות אל שירות הלקוחות של חברת די.פי.אל בטלפון 1-800-801-515 ולשירות לקוחות סופר פארם 09-9725151
"משרד הבריאות מזהיר את הציבור מפני שימוש בתמרוקים שלא קיבלו רישיון משרד הבריאות או שימוש בתמרוקים שלא יוצרו על פי תנאי רישיונם".

ואילו חברת 'לייף' משווקת 'לייף-בייבי' מסרה, כי "מדובר במגבונים במהדורה מוגבלת, אשר נמכרו במאות יחידות בודדות, ומכירות אצווה זו הופסקו עד להשלמת הבדיקה. אנו פועלים בשיתוף היצרנית, חברת 'ניאופארם', ומשרד הבריאות ומתנצלים על חוסר הנוחות. כל לקוח אשר מעוניין להחזיר את המוצר ו/או להחליפו מוזמן לגשת לסניף הנוח לו".

Inner

כתיבת תגובה