יו”ר ‘קבוצת שלמה’ אסי שמלצר אירח את בכירי אופל בישראל

ויליאם מוט, מנהל התפעול הבינלאומי של אופל אמר “קבוצת שלמה התחזקה בחמש השנים האחרונות באופן מרשים במותג אופל. צמיחה בשוק הישראלי, פוטנציאל גדול עבור אופל”

חזי שייב, אסי שמלצר וויליאם מוט. צילום - רפי דלויה

מנהל התפעול הבינלאומי של אופל המבקר בישראל: “אנחנו נערכים לעידן חדש בחברה ורואים בשוק הישראלי בעל פוטנציאל צמיחה גדול”

ויליאם מוט, מנהל התפעול הבינלאומי של אופל וג’אן קריסטוף קומר, סגן נשיא בקונצרן PSA מבקרים  בימים אלו בישראל. הם נפגשו עם יו”ר קבוצת ‘שלמה’ אסי שמלצר ועם מנכ”ל אופל ישראל חזי שייב.

jerusalem-box

מוט, מהבכירים שעליהם מופקדת משימת יישום החזון החדש שהציגה אופל העולמית, הגיע ארצה והציג בפני אנשי קבוצת שלמה את התכנית האסטרטגית החדשה של אופל המכונה PACE! – אשר פורסמה לפני מספר חודשים.

לדברי מוט: “אופל צועדת לעידן חדש בשיתוף עםקונצרן PSA (שרכש את אופל מ GM), עידן שיאפשר לאופל להדגיש את האופי הגרמני של המותג ולהציג דור חדש של מוצרים תוך השקעה גדולה בטכנולוגיות מתקדמות והנעה אלטרנטיבית”.

שני רכבי הפנאי החדשים של אופל קרוסלנד X וגרנדלנד X הם הדגמים הראשונים המבשרים על קו מוצרים חדש שתציג החברה בשנים הקרובות, תוך הסתמכות על פלטפורמות משותפות של קונצרן PSA ומתן דגש על ערכי המותג המוכרים של אופל: איכות גרמנית, עיצוב אלגנטי וטכנולוגיה מתקדמת.

מוט הוסיף כי: “אופל  בהנהגת קבוצת שלמה, התחזקה בחמש השנים האחרונות באופן מרשים. אנו צופים כי עם ההערכות לעידן החדש יוכל המותג להמשיך ולצמוח כפי שצמח בשנים האחרונות”.

חזי שייב, מנכ”ל אופל בישראל הוסיף: “אופל נכנסת בישראל לתקופה חדשה שבה דור מוצרים חדש הכולל את האינסיגניה החדשה, קרוסלנד X וגרנדלנד X ימצבו את אופל כמותג רענן, מתחדש ואיכותי זאת במטרה להגדיל משמעותית את נתח השוק בישראל בשנים הקרובות. אנחנו עומדים בקשר הדוק עם אופל העולמית ונערכים בהתאם לעתיד מלא חידושים, כולל השקעה ברכבים בעלי הנעה אלטרנטיבית”

ono-side
inner

כתיבת תגובה