יקבי כרמל יקב של זהב

יקבי כרמל זכו במספר מדליות הזהב הגבוה ביותר בתחרות אשכול הזהב 2018 5 מדליות זהב, 4 מדליות כסף ו-3 מדליות ארד. כמו כן בימים אלו הודיע גלעד הלוי יו"ר יקבי כרמל על מינוי של נדב ארנס ארד למנכ"ל יקבי כרמל.

יקבי כרמל - זכיה באשכול הזהב

יקבי כרמל גרפו את מספר המדליות הזהב הגבוה ביותר בתחרות אשכול הזהב הנחשב לטקס יוקרתי של היין הישראלי – התחרות השנתית ליינות ישראל. היקב גרף את מספר מדליות הזהב הגבוה ביותר בתחרות – 5 מדליות זהב, וכן 4 מדליות כסף ו-3 מדליות ארד, אשר הפכו אותו גם ליקב בעל מספר המדליות הגבוה ביותר בתחרות.

היינות של כרמל זכו להערכה רבה בקרב ייננים, מלצרי יין, עיתונאים  ויועצי יין. בתחרות אשכול הזהב משתתפים כל היקבים החשובים והמשמעותיים והגדולים בארץ, וכן יקבי בוטיק רבים. לתחרות נשלחים היינות הטובים ביותר בכל קטגוריה במטרה לזכות בחותמת האיכות של 'אשכול הזהב'.

250/200 סייד בר + קובייה

ליאור לקסר, היינן הראשי, צוות הייננים ויקבי כרמל הוכיחו עצמם כיקב המוביל את קטגוריית הלבנים בענף היין בארץ, לא רק בכמות, אלא גם באיכות!

נדב ארנס מנכל יקבי כרמל צילום: שוקה כהן

היינות הזוכים במדליות זהב:

  • 2Vats לבן 2017
  • ריזלינג כרם קאיומי 2016
  • סוביניון בלאן ויניארדס 2017
  • גוורצטרמינר כרם שעל 2016
  • קברנה סוביניון ויניארדס 2014

זו השנה ה-16 ברציפות בה מתקיימת התחרות השנתית ליינות ישראל – אשכול הזהב. השנה נשלחו לתחרות 263 יינות, שנבדקו במשך 3 ימים על ידי צוות שיפוט שכלל 26 שופטים. יושבי ראש משותפים – מר חיים שפיגל ועו"ד נחמן כהן צדק.

בנוסף, התבשרנו בימים אלה על מינוי חדש למנכ"ל יקבי כרמל. המינוי החדש הוא נדב ארנס ארד, תושב בנימינה בן למשפחת כורמים, בעל תואר בכלכלה וחקלאות ותואר שני במינהל עסקים עם התמחות בשיווק, מאוניברסיטת סן דייגו, קליפורניה, ארה"ב.

נדב ביצע ב- 20 השנים האחרונות מגוון תפקידי ניהול בכירים בקבוצת שטראוס ובשבע השנים האחרונות הוביל כמנכ"ל את שטראוס קפה ישראל בהצלחה רבה והביא לצמיחה משמעותית במכירות וברווחי החברה. בחמש השנים האחרונות הוא משמש גם כחבר ועד ההנהלה של היקב.

גלעד הלוי יו"ר יקבי כרמל בירך את נדב ארנס ארד: "כחבר ועד ההנהלה ביקב ובן למשפחת כורמים מגיע נדב לתפקיד מנכ"ל החברה עם היכרות מעמיקה של שוק היין בישראל והבנה של האתגרים וההזדמנויות מולם ניצבת החברה. בחודשים האחרונים  נדב היה מעורב מאוד ואחראי מטעם ועד ההנהלה לבניית האסטרטגיה החדשה של היקב וכן היה שותף פעיל לצידי בהוצאה לפועל של הצעדים הראשונים".

נדב ארנס ארד מסר: " נולדתי למשפחה של כורמים, וגדלתי מקצועית בחברת שטראוס. אני שמח על ההזדמנות שניתנת לי לשלב את ההיסטוריה האישית שלי עם זו המקצועית, ולהוביל את יקבי כרמל עם האנשים המצוינים שפגשתי שם אל פני האתגרים החדשים העומדים בפנינו. חג שמח".

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה