ירושלים: הכנס המקצועי לשנוררים ננעל בהצלחה | לצפייה

בכנס בו השתתפו למעלה ממאה מנהלי עמותות ומגייסי כספים מכל חוגי הציבור החרדי והדתי, התקיימו שמונה הרצאות ממוקדות וקצרות בסגנון ‘טד’ שהעניקו למשתתפים את ההזדמנות לשפר את כישורי השְנוֹר שלהם

בני גור, צילום מסך

למעלה ממאה מנהלי עמותות ומנהלי גיוס כספים השתתפו אתמול (ד) בכנס טד הראשון למקצוענות בגיוס כספים ומשאבים שהתקיים במרכז שלוה החדש בירושלים.

המשתתפים נמנו על כל קשת הגוונים של הציבור החרדי והדתי: חסידים, ליטאים, ספרדים וחרדים-לאומיים המייצגים קשת רחבה של ארגונים, מוסדות תורה. ארגוני חסד, ישיבות הסדר ומכינות קדם צבאיות.

jerusalem-box

במהלך היום הועברו שמונה הרצאות קצרות בתחומים המתייחסים לשיפור הכישורים האישיים של מנהל הארגון והמתרים המקצועי שנקרא בשפת העם שנורר. “זהו כנס ראשון בסדרה”, אמר בני גור, מנכ”ל חברת משימות שהפיקה את הכנס. “הכנס הבא יעסוק בכלי עזר מקצועיים להתרמה והכנס השלישי-מגוון שיטות התרמה שונות”, הבטיח גור.

גור, שיזם את הכנס, הדגיש כי מערכת ההתרמה המקצועית עוברת מהפכה דרמטית המאפשרת לגישות שיווק ומכירה המקובלים בעולם העסקי המותאמים לעולם ההתרמה הערכת -חברתית. “שאיפת המנהלים להתפתח מקצועית היא עצומה, ואנו נערכים לתת מענה מיטבי לדרישות אלו”, הטעים.

 

רוגע160
inner

כתיבת תגובה