ירושלים: חניונים נוספים, עמדות טעינה נוספות ופנלים סולאריים

פיתוח רובע הכניסה לעיר, שדרוג אזורים, רחובות ואנרגיה ירוקה: אלו התוכניות של חברת עדן לשנת 2023 בירושלים | בין היתר, מתכננת החברה בשנה הקרובה: קידום רובע העסקים, הוספת עמדות טעינה חשמליות, חניונים נוספים והתקנת פנלים סולאריים

רובע הכניסה לירושלים | הדמיה: עדן - החברה לפיתוח כלכלי בירושלים

בעיריית ירושלים ובחברת עדן, מציינים את שנת 2022, בה נרשמו מספר הישגים בולטים שקידמה החברה – שיווק מוצלח של שלושה מתחמים (A,J,B) ברובע הכניסה לעיר, חנוכת קמפוס ירושלים לאומנויות, קידום החלטת ממשלה מהפכנית לפיתוח משק האנרגיה בירושלים, בתקציב של כ-90 מיליון שקלים, וכן הצבת עשרות עמדות טעינה לרכבים חשמליים, תחנות השכרה לאופניים במסגרת מיזם ירופאן והתקנת פאנלים סולאריים על גגות מבנים עירוניים.

במסגרת התוכנית לשנת 2023, תמשיך החברה בקידום מיזמים שונים בתחומי פעילותה. לחברה ירשם גידול של 20% בתקציב הפעילות לשנה זו, בהשוואה לתקציב שנה קודמת. כך, ישווקו שלושה מתחמים נוספים במתחם רובע הכניסה לעיר – מתחמים C,D,L1 וכן ימשיך פיתוח המרחב הציבורי ברחובות הרובע המתהווה.
יקודם תכנון רחוב צלאח א-דין, לרבות הקמת האב תעסוקתי ברחוב. יפותח חניון המשולש בשער שכם, יסתיימו העבודות ברחוב סולטן סולימאן ויבוצעו מיזמי פלייסמיקיינג בכיכר החשמל לעידוד תנועת התושבים במתחם.

250/200 סייד בר + קובייה

חברת עדן גם תקדם עבור עיריית ירושלים את מיזם הרכבת הכבדה במרכז העיר ובמתחם התחנה, לרבות תכנון הממשקים בין הרכבת הכבדה, קו הרכבת הקלה והרכבל, העתידים לקום באזור. כחלק מהמשך קידום תוכנית האב האסטרטגית להתייעלות אנרגטית, יתוקנו עמדות טעינה נוספות ובהם עוד מאות שקעי טעינה עבור רכבים חשמליים וכן יותקנו פאנלים סולאריים על עשרות גגות נוספים ברחבי העיר.

החברה, הממונה גם על תחום פיתוח החניונים ברחבי העיר, תקדם הקמה ותפעול של שני חניונים נוספים ברחבי העיר –חניון תת קרקעי ברחוב פייר קניג (כ-600 מקומות חניה) אשר העבודות להקמתו החלו בשבועות האחרונים וחניון טדי (400 מקומות חניה). החברה, אמורה לקבל לידה את תפעול חניון שז"ר, עם סיום העבודות עליו המבוצעות בימים אלו על ידי חברת מוריה.

מיזמים אלו, יקודמו לצד המשך הפעילות השוטפת של החברה – לשדרוג אזורי העיר השונים ומרכזים מסחריים בשכונות, מתן מענקים לעסקים ופיתוח המרחב הציבורי ועידוד התנועה במרחב, על ידי פעילויות ומיצגים שונים.

Inner 620/130

ראש העיר ירושלים ויו'ר חברת עדן, משה ליאון: "חברת עדן נוטלת חלק מהותי במהפכה העוברת על העיר ירושלים בכל תחומי החיים תוך מתן דגש על פיתוח אזורים, פיתוח רובע הכניסה לעיר ומיזמים התורמים לאיכות חייהם של תושבי ירושלים. החברה סיימה את שנת 2022 עם הצלחות גדולות ומשמעותיות. גם בשנה הקרובה תירתם חברת עדן למשימות בניית ירושלים ותמשיך לפתח את בירתנו לטובת כלל תושביה והבאים בשעריה. אני מבקש להודות ולהעריך את מנכ"ל חברת עדן וכל עובדי החברה על עוד שנה מוצלחת"

עידו הרשקוביץ, מנכ"ל חברת עדן אמר, כי "חברת עדן, ממשיכה בתנופת הפיתוח של העיר ירושלים וגאה ליזום ולהוביל פרויקטים כלכליים והכל בהתאם לחזונו של ראש העיר מר משה ליאון. גם השנה, נמשיך לעסוק ולטפל בכל נושא שיש בו כדי לסייע לפיתוחה הכלכלי תוך התמקדות בחמישה תחומי ליבה-עיקריים ניהול ופיתוח אזורים כלכליים ואסטרטגיים, תכנון והשבחת נכסים, קידום פרויקטים עסקיים וחניונים, חדשנות אורבנית ואנרגטית. תודה מיוחדת לעובדות ועובדים החברה על העשייה, החשיבה, ההשקעה וההתמדה בגיבוש התוכניות והביצוע המצוין. יחד נמשיך להצעיד את העיר ירושלים להישגים נוספים".

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה