ישראכרט: הרווח הנקי השנה הסתכם ב 299 מיליון ש"ח

רון וקסלר, מנכ"ל קבוצת ישראכרט "הרבעון הרביעי הושפע מהיערכות להפרדה מבנק הפועלים"

קבוצת ישראכרט מודיעה היום על תוצאותיה לשנת 2017. לפי הדוחו"ת ישראכרט ממשיכה להוביל את שוק כרטיסי האשראי בישראל ובמקביל להתמודדות עם ריבוי האתגרים מציגה צמיחה ברווחיות ושומרת על מובילות הקבוצה.

מחזור העסקאות ב 2017 הגיע ל- 144.3 מיליארד ש"ח, בהשוואה ל- 135.1 מיליארד ש"ח אשתקד, גידול בשיעור של 7%. גם הכנסות עלו  וב2017 הסתכמו ל- 2,201 מיליון ש"ח, בהשוואה ל- 2,084 מיליון ש"ח אשתקד, גידול בשיעור של 6%. הרווח הנקי השנה, הסתכם ב- 299 מיליון ש"ח, בהשוואה ל- 276 מיליון ש"ח אשתקד, גידול בשיעור של 8%.

בתגובה לנתונים אומר רון וקסלר, מנכ"ל קבוצת ישראכרט, "הרווח הנקי של קבוצת ישראכרט לשנת 2017 הסתכם ב-299 מיליון ₪ לעומת 276 מיליון ₪ אשתקד, גידול של כ- 8%. מחזור העסקאות עלה ב- 7% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. יתרות האשראי לאנשים פרטיים גדלו השנה בכ- 13%. מחזור העסקאות ברבעון הרביעי לשנת 2017 עלה ב- 12% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.  הרווח הנקי ברבעון האחרון של שנת 2017 הסתכם בכ-  מיליון 29 ש"ח, קיטון של כ- 38% לעומת אשתקד.

הרבעון הרביעי הושפע מהיערכות להפרדה מבנק הפועלים הכוללת הסכמות בנוגע לפרישתם של עובדי הבנק המושאלים, בנוסף יושם לראשונה ההסכם הקיבוצי החדש של עובדי החברה וכן נחתמו הסכמים עם שותפים עיסקיים קיימים וחדשים.אנו נמצאים בעיצומה של תקופה משמעותית שתשנה את פני שוק כרטיסי האשראי וזאת במקביל להמשך התחרות העזה בהנפקה ובסליקה, החברה נערכת בהתאם.

כחברה מובילה בשוק, ישראכרט ממשיכה לעגן ולחזק את שיתופי הפעולה האסטרטגיים שלה הן בצד הבנקים והמועדונים והן בצד בתי העסק. במקביל לפעילות ממשיכה החברה להשקיע בהון האנושי, בתחומים המסורתיים, בפיתוח של הצעות ערך מתקדמות לטובת לקוחותיה הפרטיים והעיסקיים.

חוק שטרום ומגמות רגולטוריות וטכנולוגיות אחרות מביאים לשינוי כללי המשחק שעוצבו במשך שנים בשוק התשלומים בישראל. קבוצת ישראכרט פועלת כל העת על מנת להתמודד עם אתגרים אלו, תוך היערכות כוללת לקראת השינויים הצפויים."

כתיבת תגובה