ישר ולנדל"ן: כאלף איש השתתפו במיזם הנדל"ן החרדי • צפו

אם חשבתם שזה לא אפשרי, כנראה שטעיתם: כאלף משתתפים נפגשו ביריד נדל"ן ייחודי בירושלים, פרי יוזמתה של חברת 'ישר ולנדל"ן' • איך נבחרו הדירות שהוצגו ביריד? איך יוצרים אמון מול הלקוחות? ואיך משיגים דירה מובחרת במחיר מוזל? • כל הפרטים

"אפשר לבנות עיר שלמה". ראוכברגר ביריד 'ישר ולנדל"ן' | באדיבות המצלם

כל זוג העומד בפני רכישת דירה, נתקל בפרטים רבים אותם הוא צריך לבדוק ולהם הוא צריך לדאוג.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

Box

מלבד העובדה שמדובר בהוצאה כספית כבדה במיוחד, למעשה ההוצאה הכספית הגדולה ביותר שרוב האנשים מוציאים, הרי שישנם פרטים נוספים ברכישת הדירה שיכולים לגרום ללא מעט כאב ראש. עורכי דין, שמאים, יועצי משכנתאות, בנקים, ביטוחים, שיפוצים, הובלות, התקנה וכו.

רוב הדברים שהוזכרו לעיל קיימים הן בדירות חדשות, והן בדירות יד שניה. כאשר מדובר בדירה הנקנית להשקעה, כאן כאב הראש יכול להיות גדול אף יותר, שהרי הרוכש צריך לשקול האם ברצונו לשפץ את הנכס או לא, בכמה הוא יוכל להשכיר אותו ומהם אחוזי התשואה שהוא יקבל? וגם כאן למעשה, לכל דירה יש את היתרונות שלה אך גם את החסרונות שלה, ולא תמיד הקונה מודע לכך.

על מנת להביא את המידע בצורה בהירה, התקיים בשבוע האחרון יריד דירות במלון רמדה בירושלים, שנערך ע"י חברת 'ישר ולנדל"ן', בניהולה של הגב' חסי יודלביץ'. ביריד הוצגו מאות דירות שנבחרו בצורה מוקפדת, כאשר כל המידע שלהן מונגש וזמין בצורה ברורה, על מנת לתת את המענה הטוב ביותר למבקשי הדירות ולהתאים להם את מבוקשם.

Inner

הבדיקות המקדימות שנעשו לדירות שהוצגו ביריד, היו עמוקות במיוחד, וכללו בין היתר בדיקה של המחיר בהתחשב בנתוני ומצב הדירה, בדיקה לגבי הטאבו של הדירה ובדיקות נוספות ששללו חובות ועיקולים על הדירות, כמו גם עמידה בסטנדרטים בטיחותיים.

ההיענות לכנס הייתה מעל המצופה, כאשר למעלה מאלף מתעניינים בדירות, הגיעו ליריד הענק והראשון מסוגו. בין היתר, היו שם הרצאות מאנשי מקצוע בתחום הנדל"ן, סוכני ביטוח, יועצי משכנתאות, עורכי דין, שמאים, מעצבים ואדריכלים, שנתנו מענה מקצועי בזמן אמת לכל באי היריד.

אורח הכבוד ביריד היה מחזיק תיק תכנון ובניה וסגן ראש העיר הרב אליעזר ראוכברגר, שאמר כי "ירושלים זקוקה היום להרבה הרבה דירות שיימכרו והמיזם הזה הוא מיזם חדשני שאני משוכנע שהוא יביא הרבה הרבה תועלת". בהמשך דבריו, הזכיר ראוכברגר את תכניותיו לקדנציה הקרובה, ואמר כי "הפוקוס יהיה לבנות למגורים, לבנות לציבור. אנחנו רוצים אנשים בירושלים, רוצים להגדיל את מספר יחידות הדיור באופן משמעותי. אפשר לבנות עיר שלמה של חצי מליון תושבים, ואפילו יותר".

בשיחה עם 'ביזנעס', אומרת יוזמת היריד, חסי יודלביץ', כי "הכנס הצליח מעבר למצופה, באו כמות מאוד גדולה של אנשים שראו והתעניינו בדירות". לדבריה, "יש מספר לא מבוטל של אנשים שהתעניינו בדירות ואנו עושים השבוע המשך פגישות ריאליות עם אנשים, לצורך רכישה בפועל של הדירות. גם הגופים המסחריים ששיתפו איתנו פעולה התלהבו מאוד מההיענות לכנס ומכמות האנשים שהגיעה לשם ואני בטוחה שהבאנו דבר חדש לשוק הנדל"ן החרדי".

Inner

4 תגובות ל: "ישר ולנדל"ן: כאלף איש השתתפו במיזם הנדל"ן החרדי • צפו"

  1. אתם פונים לקהל החרדי אז כדאי להימנע מלהכניס תמונות עם נשים..
    תודה על ההתחשבות!

  2. גם אני מצטרף לבקשה הנל

  3. צילמו אותם מהגב שלהם לא מבין איפה הבעיה

  4. לכן יש לנו נטפרי שמסנן את התמונוות האלו

כתיבת תגובה